technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2013 AGE 1999
Print
Σάββατο 27-04-2013 11:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 1 BRAZILIAN Γήπεδο 10 | map
  27-04-2013 11:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2 : 1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γήπεδο 13 | map
  27-04-2013 12:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1 : 13 NICOSIA F.C. Γήπεδο 1 | map
  27-04-2013 12:30 OLYMPICO 2 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER Κοινοτικό | map
  27-04-2013 12:30 ΑΕΖ 2 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 2 | map
  27-04-2013 12:30 BEIRUT F.A. 1 : 6 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 10 | map
  27-04-2013 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 7 MUNDIALITO Γήπεδο 13 | map
  27-04-2013 15:00 BRAZILIAN 0 : 6 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γήπεδο 13 | map
  27-04-2013 15:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 1 : 4 ΟΜΟΝΟΙΑ Κοινοτικό | map
  27-04-2013 16:15 ΑΕΠ 1 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γήπεδο 14 | map
  27-04-2013 17:30 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 1 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Κοινοτικό | map
  27-04-2013 17:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 1 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 11 | map

Κυριακή 28-04-2013 09:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 2 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER Γήπεδο 13 | map
  28-04-2013 09:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 2 : 1 OLYMPICO Γήπεδο 10 | map
  28-04-2013 11:30 ΠΑΕΕΚ 0 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 10 | map
  28-04-2013 11:30 BEIRUT F.A. 0 : 3 ΑΕΖ Γήπεδο 13 | map
  28-04-2013 11:30 ΑΕΠ 10 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 1 | map
  28-04-2013 11:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 : 2 NICOSIA F.C. Γήπεδο 2 | map
  28-04-2013 12:45 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 0 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 10 | map
  28-04-2013 12:45 BRAZILIAN 1 : 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 13 | map
  28-04-2013 12:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 8 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ Γήπεδο 1 | map
  28-04-2013 12:45 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 0 MUNDIALITO Γήπεδο 2 | map
  28-04-2013 15:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 0 : 3 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 10 | map
  28-04-2013 15:15 OLYMPICO 0 : 4 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 13 | map
  28-04-2013 16:30 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 10 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 13 | map
  28-04-2013 16:30 NICOSIA F.C. 0 : 0 ΑΕΠ Γήπεδο 1 | map
  28-04-2013 16:30 MUNDIALITO 0 : 5 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ Γήπεδο 10 | map
  28-04-2013 16:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 0 : 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γήπεδο 2 | map
  28-04-2013 17:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 4 : 1 BEIRUT F.A. Γήπεδο 1 | map
  28-04-2013 17:45 ΑΕΖ 1 : 0 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 2 | map

Αγώνες Μπαράζ 29-04-2013 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 1 : 0 ΑΕΠ Γήπεδο 5 | map
  29-04-2013 09:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 : 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 11 | map
  29-04-2013 09:00 NICOSIA F.C. 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 14 | map

Προημιτελικοί 29-04-2013 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 0 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 11 | map
  29-04-2013 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 0 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 5 | map
  29-04-2013 16:45 ΟΜΟΝΟΙΑ 7 : 0 NICOSIA F.C. | map
  29-04-2013 16:45 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 4 : 1 ΑΕΖ Γήπεδο 11 | map

Ημιτελικοί 30-04-2013 09:30 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ - : - ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 2 | map
  30-04-2013 09:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ - : - ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 1 | map

Τελικός 30-04-2013 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 : 0 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ Γήπεδο 2 | map

1999 Group A-E | Βαθμολογία Ομίλων

1999 | Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 2 1 0 7 - 3 4 7 3 7
2 NICOSIA F.C. 3 1 2 0 15 - 3 12 15 3 5
3 ΑΕΠ 3 1 1 1 11 - 2 9 11 2 4
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 0 0 3 1 - 26 -25 1 26 0

1999 | Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 3 2 1 0 14 - 1 13 14 1 7
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 1 2 0 11 - 2 9 11 2 5
3 MUNDIALITO 3 1 1 1 7 - 5 2 7 5 4
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 0 0 3 1 - 25 -24 1 25 0

1999 | Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΖ 3 2 1 0 6 - 2 4 6 2 7
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 3 1 2 0 6 - 3 3 6 3 5
3 ΠΑΕΕΚ 3 1 1 1 6 - 2 4 6 2 4
4 BEIRUT F.A. 3 0 0 3 2 - 13 -11 2 13 0

1999 | Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 3 0 0 10 - 2 8 10 2 9
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3 2 0 1 7 - 5 2 7 5 6
3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3 1 0 2 7 - 4 3 7 4 3
4 BRAZILIAN 3 0 0 3 2 - 15 -13 2 15 0

1999 | Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 3 0 0 10 - 1 9 10 1 9
2 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 2 0 1 6 - 5 1 6 5 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 3 1 0 2 5 - 7 -2 5 7 3
4 OLYMPICO 3 0 0 3 3 - 11 -8 3 11 0
sponsors-banner