technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2013 AGE 2000
Print
Σάββατο 27-04-2013 10:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Γήπεδο 11 | map
  27-04-2013 10:00 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 3 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 14 | map
  27-04-2013 11:15 ΜΕΑΠ 0 : 12 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 11 | map
  27-04-2013 11:15 ΟΜΟΝΟΙΑ 2 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 14 | map
  27-04-2013 11:15 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 0 : 7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 5 | map
  27-04-2013 12:30 NICOSIA F.C. 6 : 1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 14 | map
  27-04-2013 12:30 BEIRUT F.A. [B] 0 : 5 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 5 | map
  27-04-2013 12:30 ΑΡΣΕΝΑΛ 0 : 4 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 11 | map
  27-04-2013 15:00 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 0 : 11 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 5 | map
  27-04-2013 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 11 | map
  27-04-2013 15:00 INTERNATIONAL CHELSEA 3 : 0 CITY ACADEMY Γήπεδο 14 | map
  27-04-2013 16:15 BEIRUT F.A. [A] 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Κοινοτικό | map
  27-04-2013 16:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 3 : 0 ΑΡΣΕΝΑΛ Γήπεδο 5 | map
  27-04-2013 16:15 Ε.Ν.Π. 1 : 4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 11 | map
  27-04-2013 16:15 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 : 0 YOUNG STARS Γήπεδο 14 | map
  27-04-2013 17:30 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 7 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 10 | map
  27-04-2013 17:30 ΜΕΑΠ 0 : 8 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 1 | map
  27-04-2013 17:30 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 0 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 13 | map
  27-04-2013 17:30 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 4 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 2 | map
  27-04-2013 17:30 ΑΕΛ 5 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 5 | map
  27-04-2013 18:00 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 7 : 0 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 14 | map

Κυριακή 28-04-2013 09:00 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 4 : 0 BEIRUT F.A. [A] Γήπεδο 5 | map
  28-04-2013 09:00 ΑΕΛ 6 : 2 INTERNATIONAL CHELSEA Γήπεδο 11 | map
  28-04-2013 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 5 : 0 CITY ACADEMY Κοινοτικό | map
  28-04-2013 09:00 CAMPUS SPORTIVO 1 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 14 | map
  28-04-2013 10:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 1 : 0 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 14 | map
  28-04-2013 10:15 NICOSIA F.C. 8 : 0 BEIRUT F.A. [B] Γήπεδο 5 | map
  28-04-2013 10:15 ΑΡΣΕΝΑΛ 0 : 6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 11 | map
  28-04-2013 11:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 3 : 0 YOUNG STARS Γήπεδο 5 | map
  28-04-2013 11:30 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 0 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 11 | map
  28-04-2013 12:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 2 : 2 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 5 | map
  28-04-2013 15:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 0 : 2 INTERNATIONAL CHELSEA Γήπεδο 11 | map
  28-04-2013 15:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 4 : 1 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 14 | map
  28-04-2013 15:15 ΠΑΕΕΚ 0 : 2 NICOSIA F.C. Κοινοτικό | map
  28-04-2013 15:15 CITY ACADEMY 0 : 6 ΑΕΛ Γήπεδο 5 | map
  28-04-2013 16:30 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 14 : 1 ΜΕΑΠ Γήπεδο 14 | map
  28-04-2013 16:30 BEIRUT F.A. [A] 5 : 1 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 5 | map
  28-04-2013 16:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 1 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 11 | map
  28-04-2013 17:45 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 4 : 1 BEIRUT F.A. [B] Γήπεδο 5 | map
  28-04-2013 17:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 4 : 1 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ Κοινοτικό | map
  28-04-2013 17:45 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 4 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 Γήπεδο 11 | map
  28-04-2013 17:45 YOUNG STARS 0 : 3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 14 | map

Φάση των 16 29-04-2013 10:00 NICOSIA F.C. 2 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 2 | map
  29-04-2013 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 6 : 5 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 10 | map
  29-04-2013 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 13 | map
  29-04-2013 10:00 CAMPUS SPORTIVO 6 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Γήπεδο 1 | map
  29-04-2013 11:15 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 1 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 2 | map
  29-04-2013 11:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 4 : 1 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 10 | map
  29-04-2013 11:15 INTERNATIONAL CHELSEA 3 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 Γήπεδο 13 | map
  29-04-2013 11:15 ΑΕΛ 8 : 0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 1 | map

Προημιτελικοί 29-04-2013 16:15 NICOSIA F.C. 0 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 2 | map
  29-04-2013 16:15 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 : 1 INTERNATIONAL CHELSEA Γήπεδο 13 | map
  29-04-2013 16:45 ΑΕΛ 3 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 10 | map
  29-04-2013 17:00 CAMPUS SPORTIVO 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 1 | map

Ημιτελικοί 30-04-2013 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ - : - ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 11 | map
  30-04-2013 10:00 CAMPUS SPORTIVO - : - ΑΕΛ Γήπεδο 5 | map

Τελικός 30-04-2013 17:00 ΑΕΛ 15 : 14 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 5 | map

2000 Group A-G | Βαθμολογία Ομίλων

2000 | Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΛ 3 3 0 0 17 - 2 15 17 2 9
2 INTERNATIONAL CHELSEA 3 2 0 1 7 - 6 1 7 6 6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 3 1 0 2 5 - 7 -2 5 7 3
4 CITY ACADEMY 3 0 0 3 0 - 14 -14 0 14 0

2000 | Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 2 1 0 11 - 6 5 11 6 7
2 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 1 2 0 14 - 3 11 14 3 5
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 1 1 1 6 - 5 1 6 5 4
4 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 3 0 0 3 4 - 21 -17 4 21 0

2000 | Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 3 0 0 13 - 2 11 13 2 9
2 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 3 2 0 1 12 - 4 8 12 4 6
3 BEIRUT F.A. [A] 3 1 0 2 6 - 7 -1 6 7 3
4 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 0 0 3 1 - 19 -18 1 19 0

2000 | Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 CAMPUS SPORTIVO 3 2 1 0 10 - 1 9 10 1 7
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 2 0 1 18 - 4 14 18 4 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 1 1 1 15 - 5 10 15 5 4
4 ΜΕΑΠ 3 0 0 3 1 - 34 -33 1 34 0

2000 | Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 3 0 0 14 - 1 13 14 1 9
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 3 2 0 1 4 - 4 0 4 4 6
3 Ε.Ν.Π. 3 1 0 2 5 - 5 0 5 5 3
4 ΑΡΣΕΝΑΛ 3 0 0 3 0 - 13 -13 0 13 0

2000 | Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 3 0 0 7 - 1 6 7 1 9
2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 0 1 10 - 2 8 10 2 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 3 1 0 2 4 - 9 -5 4 9 3
4 YOUNG STARS 3 0 0 3 0 - 9 -9 0 9 0

2000 | Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 NICOSIA F.C. 3 3 0 0 16 - 1 15 16 1 9
2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 2 0 1 6 - 7 -1 6 7 6
3 ΠΑΕΕΚ 3 1 0 2 5 - 3 2 5 3 3
4 BEIRUT F.A. [B] 3 0 0 3 1 - 17 -16 1 17 0
sponsors-banner