technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2013 AGE 2001
Print
Σάββατο 27-04-2013 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 1 : 5 CITY ACADEMY [A] Γήπεδο 12Β | map
  27-04-2013 10:00 ΠΥΡΓΑ F.C. 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 6Β | map
  27-04-2013 11:00 CITY ACADEMY [B] 2 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 12Α | map
  27-04-2013 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 2 : 2 FUN FEVER Γήπεδο 12Β | map
  27-04-2013 11:00 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 6Α | map
  27-04-2013 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 8 : 1 BEIRUT F.A. [B] Γήπεδο 6Β | map
  27-04-2013 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 6 : 2 BEIRUT F.A. [A] Γήπεδο 12Α | map
  27-04-2013 15:00 ΑΕΛ 2 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 6Β | map
  27-04-2013 15:00 ΠΥΡΓΑ F.C. 1 : 8 OLYMPICO Γήπεδο 12Β | map
  27-04-2013 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 6Α | map
  27-04-2013 16:00 CITY ACADEMY [A] 3 : 2 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 6Β | map
  27-04-2013 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 : 3 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 12Α | map
  27-04-2013 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 : 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γήπεδο 12Β | map
  27-04-2013 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 12Α | map
  27-04-2013 17:00 CITY ACADEMY [B] 0 : 7 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 12Β | map
  27-04-2013 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2 : 5 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 6Α | map
  27-04-2013 17:00 BEIRUT F.A. [B] 0 : 13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 6Β | map
  27-04-2013 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 5 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 12Α | map
  27-04-2013 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 0 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 8Α | map
  27-04-2013 18:00 FUN FEVER 3 : 2 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γήπεδο 12Β | map
  27-04-2013 18:00 BEIRUT F.A. [A] 1 : 6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 9Α | map
  27-04-2013 18:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 1 : 8 NIKKI F.A. Γήπεδο 6Α | map
  27-04-2013 18:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1 : 5 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 6Β | map

Κυριακή 28-04-2013 09:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 4 : 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γήπεδο 6Β | map
  28-04-2013 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 3 : 7 OLYMPICO Γήπεδο 12Α | map
  28-04-2013 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 6 : 1 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 12Β | map
  28-04-2013 09:00 ΑΕΛ 6 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Γήπεδο 6Α | map
  28-04-2013 10:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 6Β | map
  28-04-2013 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 1 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 12Α | map
  28-04-2013 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 6 : 0 CITY ACADEMY [B] Γήπεδο 12Β | map
  28-04-2013 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 2 : 0 FUN FEVER Γήπεδο 6Α | map
  28-04-2013 11:00 ΠΑΕΕΚ 4 : 1 BEIRUT F.A. [A] Γήπεδο 6Β | map
  28-04-2013 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 2 : 1 CITY ACADEMY [A] Γήπεδο 12Α | map
  28-04-2013 11:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 4 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 12Β | map
  28-04-2013 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 6Α | map
  28-04-2013 12:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3 : 2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 12Β | map
  28-04-2013 12:00 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 : 1 NIKKI F.A. Γήπεδο 12Α | map
  28-04-2013 12:00 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 7 : 0 BEIRUT F.A. [B] Γήπεδο 6Β | map
  28-04-2013 15:00 ΠΑΕΕΚ 0 : 5 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 6Β | map
  28-04-2013 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 12Α | map
  28-04-2013 15:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 12Β | map
  28-04-2013 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 : 8 ΑΕΛ Γήπεδο 6Α | map
  28-04-2013 16:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 7 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 12Α | map
  28-04-2013 16:00 OLYMPICO 7 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 12Β | map
  28-04-2013 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 1 : 0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Γήπεδο 6Β | map
  28-04-2013 17:00 NIKKI F.A. 4 : 2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Γήπεδο 6Α | map
  28-04-2013 17:00 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2 : 3 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 6Β | map
  28-04-2013 17:00 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 2 : 5 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 12Α | map

Φάση των 16 29-04-2013 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 1 : 5 CITY ACADEMY [A] Γήπεδο 12Α | map
  29-04-2013 10:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 8 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 12Β | map
  29-04-2013 10:00 ΑΕΛ 3 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 6Α | map
  29-04-2013 10:00 OLYMPICO 2 : 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 6Β | map
  29-04-2013 11:00 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4 : 0 FUN FEVER Γήπεδο 12Α | map
  29-04-2013 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 5 : 2 NIKKI F.A. Γήπεδο 12Β | map
  29-04-2013 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 0 : 2 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 6Α | map
  29-04-2013 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 1 : 0 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 6Β | map

Προημιτελικοί 29-04-2013 16:00 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 0 : 1 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 12Α | map
  29-04-2013 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 12Β | map
  29-04-2013 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0 : 4 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 6Β | map
  29-04-2013 18:00 ΑΕΛ 0 : 3 CITY ACADEMY [A] Γήπεδο 6Α | map

Ημιτελικοί 30-04-2013 10:00 CITY ACADEMY [A] - : - ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 6Α | map
  30-04-2013 10:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ - : - ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 6Β | map

Τελικός 30-04-2013 17:00 CITY ACADEMY [A] 2 : 1 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 6Α | map

2001 Group A-H | Βαθμολογία Ομίλων

2001 | Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΛ 3 2 1 0 16 - 6 10 16 6 7
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3 2 1 0 7 - 4 3 7 4 7
3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3 1 0 2 3 - 7 -4 3 7 3
4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 0 0 3 5 - 14 -9 5 14 0

2001 | Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 OLYMPICO 3 3 0 0 22 - 9 13 22 9 9
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 0 1 14 - 8 6 14 8 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 3 0 1 2 4 - 11 -7 4 11 1
4 ΠΥΡΓΑ F.C. 3 0 1 2 3 - 15 -12 3 15 1

2001 | Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 2 1 0 11 - 6 5 11 6 7
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 0 1 12 - 3 9 12 3 6
3 ΠΑΕΕΚ 3 1 1 1 7 - 9 -2 7 9 4
4 BEIRUT F.A. [A] 3 0 0 3 4 - 16 -12 4 16 0

2001 | Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 CITY ACADEMY [A] 3 2 0 1 9 - 5 4 9 5 6
2 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 2 0 1 13 - 3 10 13 3 6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 2 0 1 5 - 10 -5 5 10 6
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 0 0 3 3 - 12 -9 3 12 0

2001 | Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 2 1 0 20 - 4 16 20 4 7
2 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 2 1 0 15 - 5 10 15 5 7
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 1 0 2 11 - 10 1 11 10 3
4 BEIRUT F.A. [B] 3 0 0 3 1 - 28 -27 1 28 0

2001 | Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 3 0 0 17 - 3 14 17 3 9
2 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 3 1 1 1 10 - 6 4 10 6 4
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 1 1 1 5 - 9 -4 5 9 4
4 CITY ACADEMY [B] 3 0 0 3 2 - 16 -14 2 16 0

2001 | Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 2 0 1 10 - 5 5 10 5 6
2 NIKKI F.A. 3 2 0 1 13 - 6 7 13 6 6
3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3 1 0 2 6 - 11 -5 6 11 3
4 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 3 1 0 2 6 - 13 -7 6 13 3

2001 | Group H

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 3 0 0 9 - 2 7 9 2 9
2 FUN FEVER 3 1 1 1 5 - 6 -1 5 6 4
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 1 1 1 5 - 8 -3 5 8 4
4 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3 0 0 3 4 - 7 -3 4 7 0
sponsors-banner