technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2013 AGE 2002
Print
Σάββατο 27-04-2013 10:00 NUEVO CAMPO 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 9Β | map
  27-04-2013 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 8Α | map
  27-04-2013 10:00 ARSENAL 6 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 8Β | map
  27-04-2013 10:00 ΑΕΛ 3 : 3 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 9Α | map
  27-04-2013 11:00 OLYMPICO 6 : 2 FUN FEVER Γήπεδο 8Β | map
  27-04-2013 11:00 CAMPEONE 5 : 2 BEIRUT F.A. Γήπεδο 9Α | map
  27-04-2013 11:00 CAMPUS SPORTIVO 6 : 2 ΣΕΛΕΣΑΟ Γήπεδο 9Β | map
  27-04-2013 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 5 : 0 MUNDIALITO Γήπεδο 8Α | map
  27-04-2013 14:00 ASPRAKIS KIDS F.A. 0 : 3 ΑΕΛ Γήπεδο 8Α | map
  27-04-2013 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 2 : 5 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 8Β | map
  27-04-2013 15:00 YOUNG STARS 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 8Α | map
  27-04-2013 15:00 ΣΕΛΕΣΑΟ 0 : 5 BEIRUT F.A. Γήπεδο 9Α | map
  27-04-2013 15:00 Ε.Ν.Π. 6 : 1 NICOSIA F.C. Γήπεδο 6Α | map
  27-04-2013 15:00 CAMPUS SPORTIVO 4 : 3 CAMPEONE Γήπεδο 9Β | map
  27-04-2013 15:00 NIKKI F.A. 3 : 2 ARSENAL Γήπεδο 12Α | map
  27-04-2013 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 0 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 9Α | map
  27-04-2013 16:00 ATHLETICO F.A. 7 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 8Β | map
  27-04-2013 16:00 NUEVO CAMPO 1 : 1 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 9Β | map
  27-04-2013 17:00 MUNDIALITO 4 : 4 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 8Β | map
  27-04-2013 17:00 FUN FEVER 1 : 8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 9Α | map
  27-04-2013 17:00 OLYMPICO 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 9Β | map
  27-04-2013 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 4 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 8Α | map
  27-04-2013 18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 : 2 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 8Β | map
  27-04-2013 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 9Β | map

Κυριακή 28-04-2013 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 5 : 2 OLYMPICO Γήπεδο 9Β | map
  28-04-2013 09:00 ΠΥΡΓΑ F.C. 0 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 9Α | map
  28-04-2013 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 2 : 2 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 8Α | map
  28-04-2013 09:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 8Β | map
  28-04-2013 10:00 FUN FEVER 3 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 9Β | map
  28-04-2013 10:00 NIKKI F.A. 3 : 2 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 8Α | map
  28-04-2013 10:00 YOUNG STARS 2 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 9Α | map
  28-04-2013 10:00 ASPRAKIS KIDS F.A. 0 : 7 NICOSIA F.C. Γήπεδο 8Β | map
  28-04-2013 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 2 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 8Α | map
  28-04-2013 11:00 BEIRUT F.A. 2 : 6 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 9Α | map
  28-04-2013 11:00 CAMPEONE 6 : 2 ΣΕΛΕΣΑΟ Γήπεδο 9Β | map
  28-04-2013 14:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 8 : 2 MUNDIALITO Γήπεδο 8Β | map
  28-04-2013 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 2 : 0 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 8Β | map
  28-04-2013 15:00 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 0 : 4 ARSENAL Γήπεδο 9Α | map
  28-04-2013 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 0 : 1 NUEVO CAMPO Γήπεδο 9Β | map
  28-04-2013 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 6 NIKKI F.A. Γήπεδο 8Α | map
  28-04-2013 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 4 : 2 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 8Β | map
  28-04-2013 16:00 NICOSIA F.C. 2 : 3 ΑΕΛ Γήπεδο 9Α | map
  28-04-2013 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 6Α | map
  28-04-2013 16:00 Ε.Ν.Π. 9 : 0 ASPRAKIS KIDS F.A. Γήπεδο 9Β | map
  28-04-2013 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 9Β | map
  28-04-2013 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 3 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 8Α | map
  28-04-2013 17:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 : 2 YOUNG STARS Γήπεδο 8Β | map
  28-04-2013 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 9Α | map

Φάση των 16 29-04-2013 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 0 : 1 ΑΕΛ Γήπεδο 9Α | map
  29-04-2013 10:00 Ε.Ν.Π. 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 9Β | map
  29-04-2013 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 1 : 3 ARSENAL Γήπεδο 8Α | map
  29-04-2013 10:00 NIKKI F.A. 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 8Β | map
  29-04-2013 11:00 CAMPUS SPORTIVO 3 : 1 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 9Α | map
  29-04-2013 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 : 1 CAMPEONE Γήπεδο 9Β | map
  29-04-2013 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 4 : 1 OLYMPICO Γήπεδο 8Α | map
  29-04-2013 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 9Β | map

Προημιτελικοί 29-04-2013 17:00 NIKKI F.A. 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 8Β | map
  29-04-2013 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 4 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 9Α | map
  29-04-2013 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 4 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 9Β | map
  29-04-2013 17:00 ARSENAL 5 : 1 ΑΕΛ Γήπεδο 8Α | map

Ημιτελικοί 30-04-2013 10:00 NIKKI F.A. - : - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 9Β | map
  30-04-2013 10:00 ARSENAL - : - CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 9Α | map

Τελικός 30-04-2013 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 1 ARSENAL Γήπεδο 9Α | map

2002 Group A-H | Βαθμολογία Ομίλων

2002 | Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 2 1 0 9 - 4 5 9 4 7
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 2 0 1 8 - 7 1 8 7 6
3 ATHLETICO F.A. 3 1 1 1 9 - 4 5 9 4 4
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 0 0 3 4 - 15 -11 4 15 0

2002 | Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 NIKKI F.A. 3 3 0 0 12 - 4 8 12 4 9
2 ARSENAL 3 2 0 1 12 - 3 9 12 3 6
3 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 3 1 0 2 7 - 9 -2 7 9 3
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 0 0 3 2 - 17 -15 2 17 0

2002 | Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 2 0 1 5 - 1 4 5 1 6
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 2 0 1 7 - 4 3 7 4 6
3 NUEVO CAMPO 3 1 1 1 2 - 4 -2 2 4 4
4 ΠΥΡΓΑ F.C. 3 0 1 2 3 - 8 -5 3 8 1

2002 | Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 Ε.Ν.Π. 3 2 1 0 18 - 4 14 18 4 7
2 ΑΕΛ 3 2 1 0 9 - 5 4 9 5 7
3 NICOSIA F.C. 3 1 0 2 10 - 9 1 10 9 3
4 ASPRAKIS KIDS F.A. 3 0 0 3 0 - 19 -19 0 19 0

2002 | Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 3 0 0 13 - 4 9 13 4 9
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3 2 0 1 15 - 7 8 15 7 6
3 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 0 1 2 7 - 13 -6 7 13 1
4 MUNDIALITO 3 0 1 2 6 - 17 -11 6 17 1

2002 | Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 3 0 0 17 - 5 12 17 5 9
2 OLYMPICO 3 2 0 1 10 - 7 3 10 7 6
3 FUN FEVER 3 1 0 2 6 - 16 -10 6 16 3
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 0 0 3 4 - 9 -5 4 9 0

2002 | Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 CAMPUS SPORTIVO 3 3 0 0 16 - 7 9 16 7 9
2 CAMPEONE 3 2 0 1 14 - 8 6 14 8 6
3 BEIRUT F.A. 3 1 0 2 9 - 11 -2 9 11 3
4 ΣΕΛΕΣΑΟ 3 0 0 3 4 - 17 -13 4 17 0

2002 | Group H

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 2 0 1 8 - 7 1 8 7 6
2 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 2 0 1 7 - 6 1 7 6 6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 3 1 1 1 5 - 5 0 5 5 4
4 YOUNG STARS 3 0 1 2 5 - 7 -2 5 7 1
sponsors-banner