technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2013 AGE 2003
Print
Σάββατο 27-04-2013 10:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 : 4 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 7Δ | map
  27-04-2013 10:00 GCE SCHOOL 5 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER Γήπεδο 7Α | map
  27-04-2013 10:00 BEIRUT F.A. 1 : 10 CAMPEONE Γήπεδο 7Β | map
  27-04-2013 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 1 : 3 ΑΕΛ Γήπεδο 7Α | map
  27-04-2013 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 1 ΣΕΛΕΣΑΟ Γήπεδο 7Β | map
  27-04-2013 11:00 BRAZILIAN 0 : 10 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 7Γ | map
  27-04-2013 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 4 : 0 NUEVO CAMPO Γήπεδο 7Δ | map
  27-04-2013 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 6 ARSENAL Γήπεδο 7Β | map
  27-04-2013 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 1 : 3 FUN FEVER Γήπεδο 7Γ | map
  27-04-2013 12:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 2 : 7 CITY ACADEMY Γήπεδο 7Α | map
  27-04-2013 14:00 OLYMPICO 3 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 7Γ | map
  27-04-2013 15:00 ΑΕΛ 4 : 3 ATHLETICO F.A. [B] Γήπεδο 7Α | map
  27-04-2013 15:00 ARSENAL 9 : 1 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 7Δ | map
  27-04-2013 15:00 YOUNG STARS 0 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Β | map
  27-04-2013 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 1 : 3 ATHLETICO F.A. [A] Γήπεδο 7Γ | map
  27-04-2013 16:00 GCE SCHOOL 4 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 7Δ | map
  27-04-2013 16:00 BEIRUT F.A. 1 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 7Α | map
  27-04-2013 16:00 CAMPEONE 6 : 1 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ Γήπεδο 7Β | map
  27-04-2013 16:20 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0 : 1 FUN FEVER Γήπεδο 4Δ | map
  27-04-2013 17:00 ΣΕΛΕΣΑΟ 1 : 4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 7Β | map
  27-04-2013 17:00 NUEVO CAMPO 1 : 2 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 7Γ | map
  27-04-2013 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 5 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 7Α | map
  27-04-2013 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Δ | map
  27-04-2013 18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 7Β | map
  27-04-2013 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 11 : 0 BRAZILIAN Γήπεδο 4Γ | map
  27-04-2013 18:00 CITY ACADEMY 1 : 3 OLYMPICO Γήπεδο 7Γ | map
  27-04-2013 18:00 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 : 5 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 7Α | map

Κυριακή 28-04-2013 09:00 CAMPUS SPORTIVO 0 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Γ | map
  28-04-2013 09:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 2 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 7Α | map
  28-04-2013 09:00 CITY ACADEMY 0 : 2 ARSENAL Γήπεδο 7Β | map
  28-04-2013 10:00 NUEVO CAMPO 10 : 2 BRAZILIAN Γήπεδο 7Δ | map
  28-04-2013 10:00 YOUNG STARS 1 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 7Α | map
  28-04-2013 10:00 ATHLETICO F.A. [B] 3 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 7Β | map
  28-04-2013 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 0 : 2 ATHLETICO F.A. [A] Γήπεδο 7Γ | map
  28-04-2013 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2 : 0 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 7Γ | map
  28-04-2013 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 1 : 0 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 7Α | map
  28-04-2013 12:00 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 1 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 7Β | map
  28-04-2013 12:00 OLYMPICO 3 : 1 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 7Δ | map
  28-04-2013 13:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 4 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 7Δ | map
  28-04-2013 15:00 ΣΕΛΕΣΑΟ 4 : 0 YOUNG STARS Γήπεδο 7Β | map
  28-04-2013 15:00 ATHLETICO F.A. [B] 0 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 7Γ | map
  28-04-2013 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 0 : 6 CAMPEONE Γήπεδο 7Γ | map
  28-04-2013 16:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 4 : 2 BEIRUT F.A. Γήπεδο 7Δ | map
  28-04-2013 16:00 ATHLETICO F.A. [A] 2 : 2 GCE SCHOOL Γήπεδο 7Α | map
  28-04-2013 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 1 : 3 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 7Β | map
  28-04-2013 16:20 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0 : 3 ΑΕΛ Γήπεδο 4Β | map
  28-04-2013 17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Γ | map
  28-04-2013 17:00 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Α | map
  28-04-2013 17:00 FUN FEVER 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 7Β | map
  28-04-2013 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2 : 2 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 7Γ | map
  28-04-2013 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 1 : 3 CITY ACADEMY Γήπεδο 7Α | map
  28-04-2013 18:15 ARSENAL 2 : 5 OLYMPICO Γήπεδο 7Β | map

Φάση των 16 29-04-2013 10:00 FUN FEVER 1 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 7Δ | map
  29-04-2013 10:00 GCE SCHOOL 4 : 2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ Γήπεδο 7Α | map
  29-04-2013 10:00 CAMPEONE 0 : 4 ATHLETICO F.A. [A] Γήπεδο 7Β | map
  29-04-2013 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 2 ARSENAL Γήπεδο 7Γ | map
  29-04-2013 11:00 OLYMPICO 1 : 5 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 7Δ | map
  29-04-2013 11:00 ΑΕΛ 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Α | map
  29-04-2013 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 2 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 7Β | map
  29-04-2013 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Γ | map

Προημιτελικοί 29-04-2013 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 2 : 0 ARSENAL Γήπεδο 7Γ | map
  29-04-2013 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 3 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 7Δ | map
  29-04-2013 16:00 GCE SCHOOL 0 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Α | map
  29-04-2013 16:00 ATHLETICO F.A. [A] 3 : 2 FUN FEVER Γήπεδο 7Β | map

Ημιτελικοί 30-04-2013 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Α | map
  30-04-2013 10:00 ATHLETICO F.A. [A] - : - CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 7Β | map

Τελικός 30-04-2013 17:00 ATHLETICO F.A. [A] 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Α | map

2003 Group A-H | Βαθμολογία Ομίλων

2003 | Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 GCE SCHOOL 3 2 1 0 11 - 7 4 11 7 7
2 ATHLETICO F.A. [A] 3 2 1 0 7 - 3 4 7 3 7
3 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 1 0 2 5 - 7 -2 5 7 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 3 0 0 3 5 - 11 -6 5 11 0

2003 | Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 CAMPEONE 3 3 0 0 22 - 2 20 22 2 9
2 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 3 2 0 1 9 - 11 -2 9 11 6
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 1 0 2 5 - 11 -6 5 11 3
4 BEIRUT F.A. 3 0 0 3 4 - 16 -12 4 16 0

2003 | Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 1 2 0 8 - 6 2 8 6 5
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 1 1 1 10 - 9 1 10 9 4
3 Α.Ε.ΠΑΦΟΥ 3 1 1 1 8 - 8 0 8 8 4
4 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 1 0 2 7 - 10 -3 7 10 3

2003 | Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 FUN FEVER 3 2 1 0 5 - 2 3 5 2 7
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 2 0 1 8 - 7 1 8 7 6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 1 1 1 5 - 5 0 5 5 4
4 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 0 0 3 1 - 5 -4 1 5 0

2003 | Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΛ 3 3 0 0 10 - 4 6 10 4 9
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 2 0 1 7 - 3 4 7 3 6
3 ATHLETICO F.A. [B] 3 1 0 2 6 - 5 1 6 5 3
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3 0 0 3 0 - 11 -11 0 11 0

2003 | Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 3 0 0 7 - 2 5 7 2 9
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 2 0 1 6 - 2 4 6 2 6
3 ΣΕΛΕΣΑΟ 3 1 0 2 6 - 9 -3 6 9 3
4 YOUNG STARS 3 0 0 3 1 - 7 -6 1 7 0

2003 | Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 3 0 0 19 - 0 19 19 0 9
2 CAMPUS SPORTIVO 3 2 0 1 12 - 5 7 12 5 6
3 NUEVO CAMPO 3 1 0 2 11 - 8 3 11 8 3
4 BRAZILIAN 3 0 0 3 2 - 31 -29 2 31 0

2003 | Group H

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 OLYMPICO 4 4 0 0 14 - 6 8 14 6 12
2 ARSENAL 4 3 0 1 19 - 8 11 19 8 9
3 CITY ACADEMY 4 2 0 2 11 - 8 3 11 8 6
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 4 1 0 3 8 - 14 -6 8 14 3
5 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 4 0 0 4 6 - 22 -16 6 22 0
sponsors-banner