technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2013 AGE 2004
Print
Σάββατο 27-04-2013 09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Α] 1 : 11 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 4Α | map
  27-04-2013 09:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 4Γ | map
  27-04-2013 09:30 FUN FEVER 4 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 4Δ | map
  27-04-2013 10:20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Β] 1 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 4Β | map
  27-04-2013 10:20 NIKKI F.A. 7 : 0 JUNIOR FUTSAL ΛΕΙΒΑΔΙΑ Γήπεδο 4Δ | map
  27-04-2013 11:10 ΑΕΛ 3 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 4Β | map
  27-04-2013 11:10 CAMPEONE 1 : 0 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 4Α | map
  27-04-2013 12:15 NUEVO CAMPO 5 : 2 OLYMPICO Γήπεδο 4Α | map
  27-04-2013 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 4Γ | map
  27-04-2013 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Α] 1 : 9 NIKKI F.A. Γήπεδο 4Α | map
  27-04-2013 15:30 JUNIOR FUTSAL ΛΕΙΒΑΔΙΑ 0 : 14 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 4Β | map
  27-04-2013 15:30 YOUNG STARS 1 : 2 ΑΕΛ Γήπεδο 4Δ | map
  27-04-2013 16:20 ΠΥΡΓΑ F.C. 0 : 5 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 4Α | map
  27-04-2013 16:20 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2 : 0 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γήπεδο 4Β | map
  27-04-2013 16:20 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 2 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 4Γ | map
  27-04-2013 17:10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 11 : 0 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 4Γ | map
  27-04-2013 17:10 CAMPEONE 0 : 1 ΜΕΑΠ Γήπεδο 4Δ | map
  27-04-2013 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 2 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 4Δ | map
  27-04-2013 18:00 ATHLETICO F.A. 5 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 4Α | map
  27-04-2013 18:00 FUN FEVER 1 : 0 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 4Β | map

Κυριακή 28-04-2013 09:30 Ε.Ν.Π. 5 : 3 NIKKI F.A. Γήπεδο 4Β | map
  28-04-2013 09:30 YOUNG STARS 2 : 0 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 4Γ | map
  28-04-2013 09:30 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 0 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 4Δ | map
  28-04-2013 10:20 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 : 2 ΜΕΑΠ Γήπεδο 4Β | map
  28-04-2013 10:20 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 : 1 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 4Γ | map
  28-04-2013 10:20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Β] 2 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 4Δ | map
  28-04-2013 10:20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 2 CAMPEONE Γήπεδο 4Α | map
  28-04-2013 11:10 JUNIOR FUTSAL ΛΕΙΒΑΔΙΑ 1 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Α] Γήπεδο 4Γ | map
  28-04-2013 11:10 NUEVO CAMPO 3 : 1 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ Γήπεδο 4Β | map
  28-04-2013 11:10 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 4 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 4Δ | map
  28-04-2013 11:10 OLYMPICO 4 : 1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γήπεδο 4Α | map
  28-04-2013 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 4Α | map
  28-04-2013 15:30 ΠΥΡΓΑ F.C. 0 : 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Β] Γήπεδο 4Β | map
  28-04-2013 15:30 ΜΕΑΠ 0 : 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 4Γ | map
  28-04-2013 16:20 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 0 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 4Α | map
  28-04-2013 16:20 ATHLETICO F.A. 1 : 4 ΑΕΛ Γήπεδο 4Γ | map
  28-04-2013 16:20 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 0 : 4 YOUNG STARS Γήπεδο 4Δ | map
  28-04-2013 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 7Δ | map
  28-04-2013 17:10 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 0 : 3 OLYMPICO Γήπεδο 4Β | map
  28-04-2013 17:10 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1 : 5 NUEVO CAMPO Γήπεδο 4Α | map
  28-04-2013 17:10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 0 : 0 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 4Δ | map
  28-04-2013 18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 1 : 1 FUN FEVER Γήπεδο 4Γ | map

Φάση των 16 29-04-2013 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Β] 7 : 1 CAMPEONE Γήπεδο 4Δ | map
  29-04-2013 10:00 Ε.Ν.Π. 3 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 4Α | map
  29-04-2013 10:00 ΑΕΛ 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 4Β | map
  29-04-2013 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 6 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 4Γ | map
  29-04-2013 11:00 YOUNG STARS 4 : 3 OLYMPICO Γήπεδο 4Δ | map
  29-04-2013 11:00 FUN FEVER 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 4Α | map
  29-04-2013 11:00 NUEVO CAMPO 3 : 1 NIKKI F.A. Γήπεδο 4Β | map
  29-04-2013 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 4 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ Γήπεδο 4Γ | map

Προημιτελικοί 29-04-2013 17:00 NUEVO CAMPO 1 : 3 YOUNG STARS Γήπεδο 4Δ | map
  29-04-2013 17:00 Ε.Ν.Π. 1 : 2 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 4Α | map
  29-04-2013 17:00 ΑΕΛ 4 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Β] Γήπεδο 4Β | map
  29-04-2013 17:00 FUN FEVER 0 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 4Γ | map

Ημιτελικοί 30-04-2013 11:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ - : - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 4Α | map
  30-04-2013 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Β] - : - YOUNG STARS Γήπεδο 4Β | map

Τελικός 30-04-2013 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 4 : 1 YOUNG STARS Γήπεδο 4Α | map

2004 Group A-G | Βαθμολογία Ομίλων

2004 | Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 2 1 0 19 - 7 12 19 7 7
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 2 1 0 11 - 6 5 11 6 7
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 1 0 2 7 - 5 2 7 5 3
4 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 3 0 0 3 0 - 19 -19 0 19 0

2004 | Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΛ 3 3 0 0 9 - 3 6 9 3 9
2 YOUNG STARS 3 2 0 1 7 - 2 5 7 2 6
3 ATHLETICO F.A. 3 1 0 2 6 - 8 -2 6 8 3
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3 0 0 3 3 - 12 -9 3 12 0

2004 | Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 FUN FEVER 3 2 1 0 6 - 1 5 6 1 7
2 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 1 1 1 4 - 3 1 4 3 4
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 1 1 1 6 - 6 0 6 6 4
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 0 1 2 1 - 7 -6 1 7 1

2004 | Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 Ε.Ν.Π. 3 3 0 0 30 - 4 26 30 4 9
2 NIKKI F.A. 3 2 0 1 19 - 6 13 19 6 6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Α] 3 1 0 2 7 - 21 -14 7 21 3
4 JUNIOR FUTSAL ΛΕΙΒΑΔΙΑ 3 0 0 3 1 - 26 -25 1 26 0

2004 | Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 1 0 14 - 4 10 14 4 7
2 CAMPEONE 3 1 1 1 3 - 3 0 3 3 4
3 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 1 0 2 5 - 8 -3 5 8 3
4 ΜΕΑΠ 3 1 0 2 3 - 10 -7 3 10 3

2004 | Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) [Β] 3 2 0 1 10 - 5 5 10 5 6
2 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 2 0 1 9 - 4 5 9 4 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 2 0 1 9 - 5 4 9 5 6
4 ΠΥΡΓΑ F.C. 3 0 0 3 1 - 15 -14 1 15 0

2004 | Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 NUEVO CAMPO 3 3 0 0 13 - 4 9 13 4 9
2 OLYMPICO 3 2 0 1 9 - 6 3 9 6 6
3 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3 1 0 2 3 - 6 -3 3 6 3
4 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3 0 0 3 2 - 11 -9 2 11 0
sponsors-banner