technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2013 AGE 2005
Print
Σάββατο 27-04-2013 09:30 ΑΕΛ 3 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 15Α | map
  27-04-2013 10:15 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 6 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 15Β | map
  27-04-2013 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1 : 7 CAMPEONE Γήπεδο 15Β | map
  27-04-2013 11:00 OLYMPICO 1 : 4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 15Α | map
  27-04-2013 11:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 6 FUN FEVER Γήπεδο 15Α | map
  27-04-2013 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 1 : 8 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 15Α | map
  27-04-2013 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 15Β | map
  27-04-2013 16:15 CAMPEONE 3 : 6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Α | map
  27-04-2013 16:15 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2 : 3 OLYMPICO Γήπεδο 15Β | map
  27-04-2013 17:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 1 : 2 FUN FEVER Γήπεδο 15Β | map
  27-04-2013 17:00 ΑΕΛ 4 : 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 15Α | map
  27-04-2013 17:45 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 4 : 4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 15Α | map
  27-04-2013 17:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 4 : 2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Β | map
  27-04-2013 18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 15Α | map

Κυριακή 28-04-2013 09:30 OLYMPICO 1 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Β | map
  28-04-2013 10:15 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 1 : 1 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 15Α | map
  28-04-2013 10:15 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 2 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) Γήπεδο 15Β | map
  28-04-2013 11:00 Ε.Ν.Π. 6 : 4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 15Β | map
  28-04-2013 12:30 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 7 : 0 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ Γήπεδο 15Α | map
  28-04-2013 12:30 CAMPEONE 3 : 0 OLYMPICO Γήπεδο 15Β | map
  28-04-2013 15:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 1 : 4 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 15Β | map
  28-04-2013 15:30 FUN FEVER 8 : 2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Α | map
  28-04-2013 16:15 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 6 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 15Α | map
  28-04-2013 16:15 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 7 : 8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 15Β | map
  28-04-2013 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 12 : 2 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ Γήπεδο 15Α | map
  28-04-2013 17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 : 2 CAMPEONE Γήπεδο 15Β | map
  28-04-2013 17:45 Ε.Ν.Π. 4 : 2 ΑΕΛ Γήπεδο 15Α | map
  28-04-2013 18:00 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 15Β | map

Προημιτελικοί 29-04-2013 10:00 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 5 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 15Α | map
  29-04-2013 10:00 FUN FEVER 5 : 4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 15Β | map
  29-04-2013 11:00 Ε.Ν.Π. 1 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 15Α | map
  29-04-2013 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 6 : 2 ΑΕΛ Γήπεδο 15Β | map

Ημιτελικοί 29-04-2013 16:00 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 4 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 15Α | map
  29-04-2013 16:00 FUN FEVER 5 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Β | map

Τελικός 30-04-2013 17:00 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 4 : 2 FUN FEVER Γήπεδο 15Α | map

2005 Group A-D | Βαθμολογία Ομίλων

2005 | Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 2 1 0 14 - 8 6 14 8 7
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 1 2 0 12 - 8 4 12 8 5
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 1 0 2 10 - 16 -6 10 16 3
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΠΑΦΟΥ) 3 0 1 2 7 - 11 -4 7 11 1

2005 | Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 FUN FEVER 3 3 0 0 16 - 4 12 16 4 9
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 2 0 1 10 - 11 -1 10 11 6
3 JUNIOR-ΔΙΓΕΝΗΣ 3 0 1 2 5 - 8 -3 5 8 1
4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 0 1 2 5 - 13 -8 5 13 1

2005 | Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 Ε.Ν.Π. 3 3 0 0 18 - 7 11 18 7 9
2 ΑΕΛ 3 1 1 1 9 - 10 -1 9 10 4
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 1 1 1 12 - 18 -6 12 18 4
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3 0 0 3 14 - 18 -4 14 18 0

2005 | Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 4 3 1 0 23 - 9 14 23 9 10
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 4 3 1 0 17 - 6 11 17 6 10
3 CAMPEONE 4 2 0 2 15 - 10 5 15 10 6
4 OLYMPICO 4 1 0 3 5 - 11 -6 5 11 3
5 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4 0 0 4 5 - 29 -24 5 29 0
sponsors-banner