technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • dvd-ayia-napa-2013
  • ayia-napa-tournament-2013-slide
  • cyprus-elite-players-camp
Ayia Napa Youth Soccer Festival 24 Days Register Now!
Ayia Napa Youth Soccer Festival 2012 AGE 1999
Print
Σάββατο 07-04-2012 09:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 0 : 11 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 5 | map
  07-04-2012 09:00 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2 : 2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 11 | map
  07-04-2012 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 1 : 3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 14 | map
  07-04-2012 10:15 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 5 | map
  07-04-2012 14:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 3 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 11 | map
  07-04-2012 15:15 ΟΛΥΜΠΙΚΟ 2 : 4 NICOSIA FC Γήπεδο 14 | map
  07-04-2012 15:15 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 9 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 11 | map
  07-04-2012 15:15 MUNDIALITO 6 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ Γήπεδο 5 | map
  07-04-2012 16:30 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1 : 11 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 5 | map
  07-04-2012 16:30 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 0 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 11 | map
  07-04-2012 16:30 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 : 1 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 14 | map
  07-04-2012 17:45 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0 : 7 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 11 | map
  07-04-2012 17:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 9 : 0 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 5 | map
  07-04-2012 17:45 RIVER PLATE 1 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 14 | map

Κυριακή 08-04-2012 09:00 RIVER PLATE 4 : 4 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 11 | map
  08-04-2012 09:00 MUNDIALITO 4 : 1 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 14 | map
  08-04-2012 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ 0 : 8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 5 | map
  08-04-2012 10:15 ΟΛΥΜΠΙΚΟ 2 : 7 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 14 | map
  08-04-2012 10:15 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 5 | map
  08-04-2012 10:15 NICOSIA FC 1 : 4 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 11 | map
  08-04-2012 11:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 15 : 0 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 5 | map
  08-04-2012 11:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1 : 8 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 14 | map
  08-04-2012 15:15 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER Γήπεδο 5 | map
  08-04-2012 15:15 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7 : 0 MUNDIALITO Γήπεδο 14 | map
  08-04-2012 15:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 4 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 11 | map
  08-04-2012 16:30 ΠΑΕΕΚ 3 : 1 ΟΛΥΜΠΙΚΟ Γήπεδο 5 | map
  08-04-2012 16:30 NICOSIA FC 0 : 3 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 11 | map
  08-04-2012 17:45 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 9 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ Γήπεδο 5 | map
  08-04-2012 17:45 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 0 : 4 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 11 | map
  08-04-2012 17:45 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 6 : 1 RIVER PLATE Γήπεδο 14 | map

Μπαράζ 09-04-2012 09:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 0 : 3 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 11 | map
  09-04-2012 09:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1 : 2 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 14 | map
  09-04-2012 09:00 MUNDIALITO 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER Γήπεδο 5 | map

Προημιτελικοί 09-04-2012 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 4 : 2 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 11 | map
  09-04-2012 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 0 : 0 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 14 | map
  09-04-2012 16:45 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 0 : 1 MUNDIALITO Γήπεδο 5 | map
  09-04-2012 16:45 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 11 | map

Ημιτελικοί 10-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 2 : 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 11 | map
  10-04-2012 10:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 : 0 MUNDIALITO Γήπεδο 5 | map

Τελικός 10-04-2012 16:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 5 | map

1999 Group A-E | Βαθμολογία Ομίλων

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 2 0 1 21 - 4 17 21 4 6
2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 2 0 1 12 - 11 1 12 11 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ PREMIER 3 1 1 1 7 - 7 0 7 7 4
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 0 1 2 4 - 22 -18 4 22 1

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 3 0 0 25 - 0 25 25 0 9
2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 2 0 1 15 - 2 13 15 2 6
3 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 3 0 1 2 2 - 15 -13 2 15 1
4 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 0 1 2 3 - 28 -25 3 28 1

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 3 0 0 16 - 0 16 16 0 9
2 MUNDIALITO 3 2 0 1 10 - 9 1 10 9 6
3 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 1 0 2 10 - 6 4 10 6 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ 3 0 0 3 2 - 23 -21 2 23 0

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 3 0 0 11 - 2 9 11 2 9
2 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 3 2 0 1 14 - 3 11 14 3 6
3 RIVER PLATE 3 0 1 2 6 - 15 -9 6 15 1
4 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 0 1 2 4 - 15 -11 4 15 1

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 3 3 0 0 12 - 3 9 12 3 9
2 ΠΑΕΕΚ 3 2 0 1 8 - 4 4 8 4 6
3 NICOSIA FC 3 1 0 2 5 - 9 -4 5 9 3
4 ΟΛΥΜΠΙΚΟ 3 0 0 3 5 - 14 -9 5 14 0