technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2012 AGE 2000
Print
Σάββατο 07-04-2012 10:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 : 0 RIVER PLATE Γήπεδο 6Α | map
  07-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 2 : 5 FIRST TOUCH ACADEMY Γήπεδο 12Β | map
  07-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 10 : 1 IRIS INTER. ACADEMY Γήπεδο 6Α | map
  07-04-2012 11:00 NICOSIA FC 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 6Β | map
  07-04-2012 11:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3 : 7 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Β) Γήπεδο 12Β | map
  07-04-2012 11:00 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. 3 : 4 Ο.Σ.Φ.Π. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 12Α | map
  07-04-2012 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 1 : 4 Ο.Σ.Φ.Π. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 12Α | map
  07-04-2012 15:00 FIRST TOUCH ACADEMY 9 : 0 RIVER PLATE Γήπεδο 12Β | map
  07-04-2012 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 2 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 6Α | map
  07-04-2012 15:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 6Β | map
  07-04-2012 16:00 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 0 : 1 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 12Β | map
  07-04-2012 16:00 IRIS INTER. ACADEMY 2 : 11 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Β) Γήπεδο 6Α | map
  07-04-2012 16:00 NICOSIA FC 4 : 1 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. Γήπεδο 6Β | map
  07-04-2012 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) Γήπεδο 6Β | map
  07-04-2012 17:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 2 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 12Α | map
  07-04-2012 17:00 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 0 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 12Β | map
  07-04-2012 18:00 ΠΑΕΕΚ 2 : 3 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ Γήπεδο 6Α | map
  07-04-2012 18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 : 4 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 12Α | map

Κυριακή 08-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 5 : 1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Γήπεδο 6Α | map
  08-04-2012 10:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 1 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ Γήπεδο 12Α | map
  08-04-2012 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) 4 : 0 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 12Β | map
  08-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 3 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 6Α | map
  08-04-2012 11:00 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 5 : 0 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 6Β | map
  08-04-2012 11:00 RIVER PLATE 0 : 10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 Γήπεδο 12Α | map
  08-04-2012 11:00 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 2 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 12Β | map
  08-04-2012 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 : 2 FIRST TOUCH ACADEMY Γήπεδο 6Β | map
  08-04-2012 12:00 IRIS INTER. ACADEMY 2 : 7 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γήπεδο 12Α | map
  08-04-2012 12:00 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. 8 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 12Β | map
  08-04-2012 12:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΠΑΦΟΥ 3 : 0 NICOSIA FC Γήπεδο 6Α | map
  08-04-2012 15:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ 4 : 1 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 12Α | map
  08-04-2012 15:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) Γήπεδο 12Β | map
  08-04-2012 15:00 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 6Α | map
  08-04-2012 15:00 CAMPUS SPORTIVO 2 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 6Β | map
  08-04-2012 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 8 : 1 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 6Α | map
  08-04-2012 16:00 ΠΑΕΕΚ 1 : 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 6Β | map
  08-04-2012 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Β) 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 12Β | map

Φάση των 16 09-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 : 0 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γήπεδο 6Α | map
  09-04-2012 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) 4 : 2 NICOSIA FC Γήπεδο 12Β | map
  09-04-2012 10:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 2 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 6Β | map
  09-04-2012 10:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΠΑΦΟΥ 1 : 5 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 12Α | map
  09-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 2 : 3 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ Γήπεδο 6Α | map
  09-04-2012 11:00 FIRST TOUCH ACADEMY 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 6Β | map
  09-04-2012 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Β) 3 : 3 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. Γήπεδο 12Β | map
  09-04-2012 11:00 CAMPUS SPORTIVO 5 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 Γήπεδο 12Α | map

Προημιτελικοί 09-04-2012 16:00 FIRST TOUCH ACADEMY 0 : 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) Γήπεδο 12Β | map
  09-04-2012 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 : 4 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 6Α | map
  09-04-2012 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 1 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Β) Γήπεδο 6Β | map
  09-04-2012 16:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ 1 : 0 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 12Α | map

Ημιτελικοί 10-04-2012 10:00 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 1 : 2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ Γήπεδο 6Α | map
  10-04-2012 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) 3 : 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Β) Γήπεδο 6Β | map

Τελικός 10-04-2012 16:30 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ 1 : 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) Γήπεδο 6Α | map

2000 Group A-F | Βαθμολογία Ομίλων

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 FIRST TOUCH ACADEMY 3 3 0 0 16 - 3 13 16 3 9
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 3 2 0 1 14 - 5 9 14 5 6
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3 1 0 2 12 - 4 8 12 4 3
4 RIVER PLATE 3 0 0 3 0 - 30 -30 0 30 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Β) 3 3 0 0 21 - 6 15 21 6 9
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 3 2 0 1 16 - 7 9 16 7 6
3 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3 1 0 2 13 - 14 -1 13 14 3
4 IRIS INTER. ACADEMY 3 0 0 3 5 - 28 -23 5 28 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 Ο.Σ.Φ.Π. ΠΑΦΟΥ 3 3 0 0 11 - 4 7 11 4 9
2 NICOSIA FC 3 2 0 1 7 - 4 3 7 4 6
3 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. 3 1 0 2 12 - 8 4 12 8 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 0 0 3 1 - 15 -14 1 15 0

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 3 0 0 11 - 4 7 11 4 9
2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Α) 3 2 0 1 6 - 2 4 6 2 6
3 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 1 0 2 6 - 11 -5 6 11 3
4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 3 0 0 3 4 - 10 -6 4 10 0

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 3 0 0 18 - 6 12 18 6 9
2 CAMPUS SPORTIVO 3 2 0 1 6 - 6 0 6 6 6
3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 1 0 2 6 - 9 -3 6 9 3
4 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 3 0 0 3 3 - 12 -9 3 12 0

Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3 3 0 0 6 - 1 5 6 1 9
2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ 3 2 0 1 7 - 4 3 7 4 6
3 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 3 1 0 2 6 - 7 -1 6 7 3
4 ΠΑΕΕΚ 3 0 0 3 3 - 10 -7 3 10 0
sponsors-banner