technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2012 AGE 2001
Print
Σάββατο 07-04-2012 10:00 CITY ACADEMY 1 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 9Β | map
  07-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 1 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 10Α | map
  07-04-2012 10:00 ΠΥΡΓΑ F.C. 0 : 6 NIKKI F.A. Γήπεδο 10Β | map
  07-04-2012 10:00 SELESAO 4 : 5 FUN FEVER Γήπεδο 9Α | map
  07-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 1 : 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 9Β | map
  07-04-2012 11:00 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ 8 : 1 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 10Α | map
  07-04-2012 11:00 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1 : 9 FIRST TOUCH ACADEMY Γήπεδο 10Β | map
  07-04-2012 11:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 : 2 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 9Α | map
  07-04-2012 15:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 4 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 9Β | map
  07-04-2012 15:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 9 : 2 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 9Α | map
  07-04-2012 15:00 NIKKI F.A. 1 : 0 FUN FEVER Γήπεδο 10Β | map
  07-04-2012 15:00 CITY ACADEMY 4 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 10Α | map
  07-04-2012 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 10Α | map
  07-04-2012 16:00 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ 9 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ Γήπεδο 9Β | map
  07-04-2012 16:00 FIRST TOUCH ACADEMY 3 : 5 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 9Α | map
  07-04-2012 16:00 ΠΥΡΓΑ F.C. 6 : 0 SELESAO Γήπεδο 10Β | map
  07-04-2012 17:00 NOUEVO CAMPO 3 : 1 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 9Β | map
  07-04-2012 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 10Α | map
  07-04-2012 17:00 JUNIOR ACADEMY B 1 : 3 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 10Β | map
  07-04-2012 17:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 7 : 3 ARSENAL Γήπεδο 9Α | map

Κυριακή 08-04-2012 09:00 FIRST TOUCH ACADEMY 2 : 3 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 10Β | map
  08-04-2012 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 9Β | map
  08-04-2012 09:00 SELESAO 1 : 11 NIKKI F.A. Γήπεδο 9Α | map
  08-04-2012 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 1 : 2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 10Α | map
  08-04-2012 10:00 NOUEVO CAMPO 4 : 1 JUNIOR ACADEMY B Γήπεδο 9Β | map
  08-04-2012 10:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 6 : 4 ARSENAL Γήπεδο 10Α | map
  08-04-2012 10:00 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 2 : 1 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 10Β | map
  08-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 3 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 9Α | map
  08-04-2012 11:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1 : 8 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 10Α | map
  08-04-2012 11:00 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4 : 0 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 10Β | map
  08-04-2012 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 : 0 CITY ACADEMY Γήπεδο 9Β | map
  08-04-2012 11:00 FUN FEVER 3 : 1 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 9Α | map
  08-04-2012 15:00 CAMPUS SPORTIVO 9 : 0 JUNIOR ACADEMY B Γήπεδο 10Α | map
  08-04-2012 15:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 : 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 9Β | map
  08-04-2012 15:00 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 0 : 4 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 9Α | map
  08-04-2012 15:00 ARSENAL 3 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 10Β | map

Φάση των 16 09-04-2012 10:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 11 : 0 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 9Β | map
  09-04-2012 10:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 6 : 2 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 10Α | map
  09-04-2012 10:00 NOUEVO CAMPO 3 : 2 FIRST TOUCH ACADEMY Γήπεδο 10Β | map
  09-04-2012 10:00 NIKKI F.A. 5 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 9Α | map
  09-04-2012 11:00 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2 : 2 FUN FEVER Γήπεδο 10Β | map
  09-04-2012 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 9Β | map
  09-04-2012 11:00 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ 3 : 2 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 9Α | map
  09-04-2012 11:00 CITY ACADEMY 1 : 1 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 10Α | map

Προημιτελικοί 09-04-2012 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 : 1 FUN FEVER Γήπεδο 10Β | map
  09-04-2012 16:00 NIKKI F.A. 1 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 9Α | map
  09-04-2012 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 4 : 1 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 9Β | map
  09-04-2012 16:00 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ 5 : 1 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 10Α | map

Ημιτελικοί 10-04-2012 10:00 NIKKI F.A. 1 : 4 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 10Α | map
  10-04-2012 10:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 10Β | map

Τελικός 10-04-2012 16:30 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ 2 : 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Γήπεδο 6Β | map

2001 Group A-F | Βαθμολογία Ομίλων

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 NIKKI F.A. 3 3 0 0 18 - 1 17 18 1 9
2 FUN FEVER 3 2 0 1 8 - 6 2 8 6 6
3 ΠΥΡΓΑ F.C. 3 1 0 2 7 - 9 -2 7 9 3
4 SELESAO 3 0 0 3 5 - 22 -17 5 22 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 3 0 0 13 - 2 11 13 2 9
2 CITY ACADEMY 3 2 0 1 5 - 7 -2 5 7 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 3 1 0 2 5 - 9 -4 5 9 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 0 0 3 2 - 7 -5 2 7 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ 3 3 0 0 25 - 4 21 25 4 9
2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 2 0 1 7 - 9 -2 7 9 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΧΡΥΣΗ ΜΙΧΑΗΛ 3 0 1 2 4 - 12 -8 4 12 1
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 0 1 2 2 - 13 -11 2 13 1

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 2 1 0 14 - 6 8 14 6 7
2 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 2 1 0 11 - 5 6 11 5 7
3 FIRST TOUCH ACADEMY 3 1 0 2 14 - 9 5 14 9 3
4 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 0 0 3 3 - 22 -19 3 22 0

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 3 2 1 0 15 - 8 7 15 8 7
2 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 2 1 0 13 - 7 6 13 7 7
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 1 0 2 7 - 12 -5 7 12 3
4 ARSENAL 3 0 0 3 10 - 18 -8 10 18 0

Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 NOUEVO CAMPO 3 3 0 0 11 - 2 9 11 2 9
2 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 3 2 0 1 5 - 6 -1 5 6 6
3 CAMPUS SPORTIVO 3 1 0 2 11 - 5 6 11 5 3
4 JUNIOR ACADEMY B 3 0 0 3 2 - 16 -14 2 16 0
sponsors-banner