technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2012 AGE 2002
Print
Σάββατο 07-04-2012 10:00 ΑΕΛ 1 : 3 NICOSIA FC Γήπεδο 7Γ | map
  07-04-2012 10:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 8 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γήπεδο 7Α | map
  07-04-2012 10:00 YOUNG STARS SA B 2 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 7Β | map
  07-04-2012 11:00 ΠΥΡΓΑ F.C. 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Δ | map
  07-04-2012 11:00 FUN FEVER 1 : 5 BEIRUT F.A. Γήπεδο 7Α | map
  07-04-2012 11:00 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 5 : 3 RIVER PLATE Γήπεδο 7Β | map
  07-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 10 : 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 7Γ | map
  07-04-2012 15:00 NICOSIA FC 0 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γήπεδο 7Α | map
  07-04-2012 15:00 YOUNG STARS SA B 1 : 3 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 7Β | map
  07-04-2012 15:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1 : 6 BEIRUT F.A. Γήπεδο 7Γ | map
  07-04-2012 15:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 3 : 5 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 7Δ | map
  07-04-2012 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Δ | map
  07-04-2012 16:00 ΑΕΛ 0 : 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 7Α | map
  07-04-2012 16:00 RIVER PLATE 4 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 7Β | map
  07-04-2012 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 5 : 2 FUN FEVER Γήπεδο 7Γ | map
  07-04-2012 17:00 NOUEVO CAMPO 1 : 2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ Γήπεδο 7Α | map
  07-04-2012 17:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Β 1 : 6 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 7Β | map
  07-04-2012 17:00 YOUNG STARS SA A 0 : 11 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 7Γ | map
  07-04-2012 18:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Α 4 : 2 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 7Δ | map
  07-04-2012 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 7 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 7Α | map
  07-04-2012 18:00 ARSENAL 0 : 4 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 7Β | map

Κυριακή 08-04-2012 09:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 1 : 9 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Δ | map
  08-04-2012 10:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Α 3 : 2 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 7Α | map
  08-04-2012 10:00 Ε.Ν.Π. 2 : 6 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 7Γ | map
  08-04-2012 10:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1 : 5 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 7Α | map
  08-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 4 : 1 ΑΕΛ Γήπεδο 7Γ | map
  08-04-2012 11:00 ARSENAL 5 : 1 YOUNG STARS SA A Γήπεδο 7Β | map
  08-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 7 : 3 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 7Δ | map
  08-04-2012 11:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Β 0 : 8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Α | map
  08-04-2012 12:00 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 2 : 4 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ Γήπεδο 7Δ | map
  08-04-2012 12:00 BEIRUT F.A. 1 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γήπεδο 7Α | map
  08-04-2012 15:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 : 1 NICOSIA FC Γήπεδο 7Α | map
  08-04-2012 15:00 RIVER PLATE 1 : 0 YOUNG STARS SA B Γήπεδο 7Β | map
  08-04-2012 15:00 FUN FEVER 3 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 7Γ | map
  08-04-2012 15:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 0 : 1 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 4Α | map
  08-04-2012 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 1 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. Γήπεδο 7Δ | map
  08-04-2012 16:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5 : 0 ARSENAL Γήπεδο 7Γ | map
  08-04-2012 16:00 NOUEVO CAMPO 1 : 1 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ Γήπεδο 7Δ | map
  08-04-2012 16:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ 1 : 4 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Α Γήπεδο 7Α | map
  08-04-2012 16:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Β | map
  08-04-2012 17:00 YOUNG STARS SA A 0 : 7 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 7Β | map
  08-04-2012 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3 : 0 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Β Γήπεδο 7Α | map

Φάση των 16 09-04-2012 10:00 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 2 : 1 BEIRUT F.A. Γήπεδο 7Γ | map
  09-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 2 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 7Δ | map
  09-04-2012 10:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Α 6 : 2 RIVER PLATE Γήπεδο 7Α | map
  09-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 0 : 4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Β | map
  09-04-2012 11:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6 : 4 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ Γήπεδο 7Γ | map
  09-04-2012 11:00 Ε.Ν.Π. 2 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γήπεδο 7Δ | map
  09-04-2012 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 3 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 7Α | map
  09-04-2012 11:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 4 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 7Β | map

Προημιτελικοί 09-04-2012 16:00 ΠΥΡΓΑ F.C. 4 : 3 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 7Γ | map
  09-04-2012 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 5 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γήπεδο 7Δ | map
  09-04-2012 16:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Α 5 : 0 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ Γήπεδο 7Α | map
  09-04-2012 16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Β | map

Ημιτελικοί 10-04-2012 10:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Β 2 : 1 ΠΥΡΓΑ F.C. Γήπεδο 7Α | map
  10-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 7Β | map

Τελικός 10-04-2012 16:30 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Α 2 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 7Α | map

2002 Group A-G | Βαθμολογία Ομίλων

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 3 0 0 13 - 4 9 13 4 9
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 3 2 0 1 8 - 9 -1 8 9 6
3 NICOSIA FC 3 1 0 2 4 - 5 -1 4 5 3
4 ΑΕΛ 3 0 0 3 2 - 9 -7 2 9 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 JUNIOR - ΔΙΓΕΝΗΣ 3 2 0 1 11 - 11 0 11 11 6
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 3 1 2 0 13 - 9 4 13 9 5
3 RIVER PLATE 3 1 1 1 8 - 9 -1 8 9 4
4 YOUNG STARS SA B 3 0 1 2 3 - 6 -3 3 6 1

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3 3 0 0 18 - 3 15 18 3 9
2 BEIRUT F.A. 3 2 0 1 12 - 5 7 12 5 6
3 FUN FEVER 3 1 0 2 6 - 11 -5 6 11 3
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3 0 0 3 2 - 19 -17 2 19 0

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 2 1 0 8 - 3 5 8 3 7
2 ΠΥΡΓΑ F.C. 3 2 0 1 7 - 5 2 7 5 6
3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 1 1 1 10 - 3 7 10 3 4
4 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 3 0 0 3 5 - 19 -14 5 19 0

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Α 3 3 0 0 11 - 5 6 11 5 9
2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΜΕΣΟΥ 3 2 0 1 7 - 7 0 7 7 6
3 NOUEVO CAMPO 3 0 1 2 4 - 6 -2 4 6 1
4 Α.Ε. ΠΑΦΟΥ 3 0 1 2 5 - 9 -4 5 9 1

Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 2 1 0 17 - 2 15 17 2 7
2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 2 1 0 13 - 4 9 13 4 7
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3 1 0 2 4 - 12 -8 4 12 3
4 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Β 3 0 0 3 1 - 17 -16 1 17 0

Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 3 0 0 22 - 2 20 22 2 9
2 Ε.Ν.Π. 3 2 0 1 13 - 6 7 13 6 6
3 ARSENAL 3 1 0 2 5 - 10 -5 5 10 3
4 YOUNG STARS SA A 3 0 0 3 1 - 23 -22 1 23 0
sponsors-banner