technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • cyprus-elite-players-camp-2013
Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Σκάουτερ «οργώνουν» το Τουρνουά Αγίας Νάπας

Σκάουτερ «οργώνουν» το Τουρνουά Αγίας Νάπας

Δεκάδες σκάουτερ από Κύπρο και εξωτερικό θα μεταβούν στην Αγ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2012 AGE 2004
Print
Σάββατο 07-04-2012 09:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1 : 10 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 15Β | map
  07-04-2012 09:30 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 : 2 JUNIOR ACADEMY B Γήπεδο 15Α | map
  07-04-2012 12:10 JUNIOR ACADEMY B 4 : 2 YOUNG STARS SA Γήπεδο 15Α | map
  07-04-2012 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 : 1 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 15Β | map
  07-04-2012 17:00 YOUNG STARS SA 9 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 15Γ | map
  07-04-2012 17:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 : 0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Α | map
  07-04-2012 17:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 0 : 8 FUN FEVER Γήπεδο 15Β | map
  07-04-2012 17:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 6 : 0 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. Γήπεδο 15Α | map
  07-04-2012 17:45 ΑΕΛ 2 : 3 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 15Β | map

Κυριακή 08-04-2012 09:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5 : 5 JUNIOR ACADEMY B Γήπεδο 15Α | map
  08-04-2012 09:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 : 2 YOUNG STARS SA Γήπεδο 15Β | map
  08-04-2012 09:30 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 0 : 3 FUN FEVER Γήπεδο 15Γ | map
  08-04-2012 10:10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 7 : 4 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 15Α | map
  08-04-2012 10:10 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 1 : 5 ΑΕΛ Γήπεδο 15Β | map
  08-04-2012 10:10 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. 0 : 3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Γ | map
  08-04-2012 12:10 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γήπεδο 15Α | map
  08-04-2012 12:10 JUNIOR ACADEMY B 2 : 5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 15Β | map
  08-04-2012 15:30 FUN FEVER 7 : 0 ΑΕΛ Γήπεδο 15Β | map
  08-04-2012 15:30 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 : 0 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. Γήπεδο 15Γ | map
  08-04-2012 15:30 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 0 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 15Α | map
  08-04-2012 16:10 YOUNG STARS SA 3 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 15Γ | map
  08-04-2012 16:50 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2 : 4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 15Γ | map

Μπαράζ 09-04-2012 10:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - : - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 15Β | map
  09-04-2012 10:00 JUNIOR ACADEMY B - : - Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 15Α | map

Προημιτελικοί 09-04-2012 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 : 3 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 15Α | map
  09-04-2012 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 4 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γήπεδο 15Β | map
  09-04-2012 16:00 YOUNG STARS SA 2 : 0 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 15Β | map
  09-04-2012 16:00 FUN FEVER 2 : 0 ΑΕΛ Γήπεδο 15Α | map

Ημιτελικοί 10-04-2012 10:00 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 : 0 FUN FEVER Γήπεδο 15Α | map
  10-04-2012 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 2 : 3 YOUNG STARS SA Γήπεδο 15Β | map

Τελικός 10-04-2012 16:30 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1 : 5 YOUNG STARS SA Γήπεδο 15Α | map

2004 Group A-C | Βαθμολογία Ομίλων

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4 4 0 0 21 - 6 15 21 6 12
2 YOUNG STARS SA 4 2 0 2 16 - 8 8 16 8 6
3 JUNIOR ACADEMY B 4 1 2 1 13 - 14 -1 13 14 5
4 Ο.Σ.Φ.Π. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 1 1 2 5 - 9 -4 5 9 4
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4 0 1 3 8 - 26 -18 8 26 1

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 3 0 0 17 - 4 13 17 4 9
2 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 2 0 1 13 - 7 6 13 7 6
3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 1 0 2 3 - 8 -5 3 8 3
4 ΟΡΜΗΔΕΙΑ F.C. 3 0 0 3 0 - 14 -14 0 14 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 FUN FEVER 3 3 0 0 18 - 0 18 18 0 9
2 ΑΕΛ 3 1 0 2 7 - 11 -4 7 11 3
3 Ο.Σ.Φ.Π. ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3 1 0 2 5 - 9 -4 5 9 3
4 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 1 0 2 5 - 15 -10 5 15 3
sponsors-banner