technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • dvd-ayia-napa-2013
  • ayia-napa-tournament-2013-slide
  • cyprus-elite-players-camp
Ayia Napa Youth Soccer Festival 36 Days Register Now!
Ayia Napa Youth Soccer Festival 2011 AGE 1995
Print
Σάββατο 16-04-2011 14:00 Α.Ο. ΑΓ. ΝΑΠΑΣ ΟΣΦΠ 0 : 2 ΑΛΚΗ Γήπεδο 2 | map
  16-04-2011 14:00 Ε.Ν.Π. 7 : 0 RIVER PLATE Κοινοτικό | map
  16-04-2011 14:00 IRIS INTER. ACADEMY 0 : 13 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 1 | map
  16-04-2011 15:15 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 1 : 7 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Κοινοτικό | map
  16-04-2011 15:15 NICOSIA FC 2 : 1 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 1 | map
  16-04-2011 15:15 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 7 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΕΡΙΟΥ Γήπεδο 2 | map

Κυριακή 17-04-2011 09:00 NICOSIA FC 3 : 0 IRIS INTER. ACADEMY Γήπεδο 1 | map
  17-04-2011 09:00 Α.Ο. ΑΓ. ΝΑΠΑΣ ΟΣΦΠ 0 : 0 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 2 | map
  17-04-2011 09:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 7 : 0 RIVER PLATE Κοινοτικό | map
  17-04-2011 10:15 ΠΑΕΕΚ 0 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 1 | map
  17-04-2011 10:15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΕΡΙΟΥ 0 : 5 ΑΛΚΗ Γήπεδο 2 | map
  17-04-2011 10:15 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 2 : 2 Ε.Ν.Π. Κοινοτικό | map
  17-04-2011 14:00 ΑΛΚΗ 1 : 1 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 2 | map
  17-04-2011 14:00 RIVER PLATE 2 : 3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. Κοινοτικό | map
  17-04-2011 14:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 : 0 NICOSIA FC Γήπεδο 1 | map
  17-04-2011 15:15 Ε.Ν.Π. 0 : 1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Κοινοτικό | map
  17-04-2011 15:15 IRIS INTER. ACADEMY 0 : 17 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 1 | map
  17-04-2011 15:15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΕΡΙΟΥ 0 : 10 Α.Ο. ΑΓ. ΝΑΠΑΣ ΟΣΦΠ Γήπεδο 2 | map

Προημιτελοκοί Αγώνες 18-04-2011 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 : 0 Α.Ο. ΑΓ. ΝΑΠΑΣ ΟΣΦΠ Γήπεδο 1 | map
  18-04-2011 10:00 ΑΛΚΗ 4 : 0 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. Γήπεδο 2 | map
  18-04-2011 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 : 2 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Κοινοτικό | map
  18-04-2011 11:15 NICOSIA FC 0 : 2 Ε.Ν.Π. Κοινοτικό | map

Ημιτελικοί 18-04-2011 16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 1 | map
  18-04-2011 16:00 ΑΛΚΗ 2 : 0 Ε.Ν.Π. Γήπεδο 2 | map

Τελικός 19-04-2011 16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0 : 1 ΑΛΚΗ Κοινοτικό | map

1995 Group A-C

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 3 0 0 20 - 0 20 20 0 9
2 NICOSIA FC 3 2 0 1 5 - 5 0 5 5 6
3 ΠΑΕΕΚ 3 1 0 2 18 - 5 13 18 5 3
4 IRIS INTER. ACADEMY 3 0 0 3 0 - 33 -33 0 33 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΛΚΗ 3 2 1 0 8 - 1 7 8 1 7
2 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 1 2 0 8 - 1 7 8 1 5
3 Α.Ο. ΑΓ. ΝΑΠΑΣ ΟΣΦΠ 3 1 1 1 10 - 2 8 10 2 4
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΕΡΙΟΥ 3 0 0 3 0 - 22 -22 0 22 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 3 0 0 15 - 1 14 15 1 9
2 Ε.Ν.Π. 3 1 1 1 9 - 3 6 9 3 4
3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 3 1 1 1 6 - 11 -5 6 11 4
4 RIVER PLATE 3 0 0 3 2 - 17 -15 2 17 0