technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • dvd-ayia-napa-2013
  • ayia-napa-tournament-2013-slide
  • cyprus-elite-players-camp
Ayia Napa Youth Soccer Festival 36 Days Register Now!
Ayia Napa Youth Soccer Festival 2011 AGE 1998
Print
Σάββατο 16-04-2011 09:00 STAR FC 2 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 10:15 ΑΚΑΔHΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2 : 5 JSS JUNIOR Γήπεδο 5 | map
  16-04-2011 10:15 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 11:30 CAMPUS SPORTIVO 0 : 2 ΑΠΟΕΛ Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 11:30 ARSENAL OLYMPICO 3 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 5 | map
  16-04-2011 12:45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2 : 0 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 5 | map
  16-04-2011 12:45 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 14:00 STAR FC 4 : 2 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 14:00 ARSENAL OLYMPICO 0 : 6 ΑΚΑΔHΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ Γήπεδο 5 | map
  16-04-2011 15:15 ΠΑΕΕΚ 1 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 5 | map
  16-04-2011 15:15 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 0 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 16:30 ΑΠΟΕΛ 2 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 16:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 5 JSS JUNIOR Γήπεδο 5 | map
  16-04-2011 17:45 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 5 | map
  16-04-2011 17:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 1 : 9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 11 | map
  16-04-2011 17:45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6 : 0 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 3 | map

Κυριακή 17-04-2011 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4 : 3 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 11 | map
  17-04-2011 09:00 JSS JUNIOR 5 : 1 ARSENAL OLYMPICO Γήπεδο 5 | map
  17-04-2011 10:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 0 : 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γήπεδο 5 | map
  17-04-2011 10:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 0 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 11 | map
  17-04-2011 11:30 ΑΠΟΕΛ 5 : 0 STAR FC Γήπεδο 11 | map
  17-04-2011 11:30 ΑΚΑΔHΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 2 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 5 | map
  17-04-2011 12:45 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1 : 0 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 5 | map
  17-04-2011 12:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 1 : 0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 11 | map

Προημιτελικοί 17-04-2011 16:00 ΑΠΟΕΛ 1 : 0 ΑΚΑΔHΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ Γήπεδο 11 | map
  17-04-2011 16:00 JSS JUNIOR 4 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γήπεδο 5 | map
  17-04-2011 17:15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 : 1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 5 | map
  17-04-2011 17:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 4 : 1 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γήπεδο 11 | map

Ημιτελικοί 18-04-2011 10:00 ΑΠΟΕΛ 0 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 11 | map
  18-04-2011 10:00 JSS JUNIOR 1 : 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γήπεδο 5 | map

Τελικός 19-04-2011 15:30 JSS JUNIOR 1 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 5 | map

1998 Group A-D

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 JSS JUNIOR 3 3 0 0 15 - 4 11 15 4 9
2 ΑΚΑΔHΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ 3 2 0 1 10 - 5 5 10 5 6
3 ARSENAL OLYMPICO 3 1 0 2 4 - 13 -9 4 13 3
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 0 0 3 3 - 10 -7 3 10 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΠΟΕΛ 3 3 0 0 9 - 1 8 9 1 9
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3 2 0 1 8 - 7 1 8 7 6
3 STAR FC 3 1 0 2 6 - 10 -4 6 10 3
4 CAMPUS SPORTIVO 3 0 0 3 5 - 10 -5 5 10 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3 3 0 0 14 - 0 14 14 0 9
2 ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3 2 0 1 5 - 2 3 5 2 6
3 ΠΑΕΕΚ 3 0 1 2 1 - 8 -7 1 8 1
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 0 1 2 1 - 11 -10 1 11 1

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 1 0 12 - 2 10 12 2 7
2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 1 1 1 2 - 2 0 2 2 4
3 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 1 0 2 2 - 4 -2 2 4 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 3 1 0 2 3 - 11 -8 3 11 3