technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2011 AGE 1999
Print
Σάββατο 16-04-2011 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 Γήπεδο 6Α | map
  16-04-2011 09:00 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 1 : 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 6Β | map
  16-04-2011 09:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Β) 1 : 3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. Γήπεδο 12Α | map
  16-04-2011 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 12Β | map
  16-04-2011 10:00 ARSENAL OLYMPICO 13 : 1 NICOSIA FC Γήπεδο 6Α | map
  16-04-2011 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 6 : 2 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ Γήπεδο 6Β | map
  16-04-2011 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 1 : 13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 12Α | map
  16-04-2011 10:00 ΑΕΛ 14 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ Γήπεδο 12Β | map
  16-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 2 : 5 JSS JUNIOR Γήπεδο 6Α | map
  16-04-2011 11:00 ΠΑΕΕΚ 0 : 1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Α) Γήπεδο 6Β | map
  16-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 11 : 2 RIVER PLATE Γήπεδο 12Α | map
  16-04-2011 11:00 NOUEVO CAMPO 0 : 0 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 12Β | map
  16-04-2011 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 1 : 9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 6Α | map
  16-04-2011 15:00 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 2 : 7 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 6Β | map
  16-04-2011 15:00 RIVER PLATE 9 : 4 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. Γήπεδο 12Α | map
  16-04-2011 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 : 9 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 12Β | map
  16-04-2011 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 1 : 4 ARSENAL OLYMPICO Γήπεδο 6Α | map
  16-04-2011 16:00 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 1 : 6 NICOSIA FC Γήπεδο 6Β | map
  16-04-2011 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 1 : 9 ΑΕΛ Γήπεδο 12Α | map
  16-04-2011 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ 1 : 9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 12Β | map
  16-04-2011 17:00 JSS JUNIOR 3 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 Γήπεδο 6Α | map
  16-04-2011 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Α) 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 6Β | map
  16-04-2011 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 11 : 0 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Β) Γήπεδο 12Α | map
  16-04-2011 17:00 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 12Β | map

Κυριακή 17-04-2011 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 3 : 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 6Α | map
  17-04-2011 09:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3 : 0 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 6Β | map
  17-04-2011 09:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 0 : 9 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 12Α | map
  17-04-2011 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 5 : 2 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 12Β | map
  17-04-2011 10:00 NICOSIA FC 2 : 6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 6Α | map
  17-04-2011 10:00 ARSENAL OLYMPICO 13 : 0 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ Γήπεδο 6Β | map
  17-04-2011 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 : 5 ΑΕΛ Γήπεδο 12Α | map
  17-04-2011 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ 3 : 7 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 12Β | map
  17-04-2011 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 : 1 JSS JUNIOR Γήπεδο 6Α | map
  17-04-2011 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Α) 4 : 0 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 6Β | map
  17-04-2011 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Β) 1 : 8 RIVER PLATE Γήπεδο 12Α | map
  17-04-2011 11:00 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 12 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 12Β | map

Προκρηματικοί 17-04-2011 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 6Α | map
  17-04-2011 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Α) 3 : 0 NICOSIA FC Γήπεδο 6Β | map
  17-04-2011 16:00 ARSENAL OLYMPICO 3 : 1 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 6Α | map
  17-04-2011 16:00 ΑΕΛ 6 : 3 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 6Β | map
  17-04-2011 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 0 : 4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 6Β | map
  17-04-2011 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 6Α | map
  17-04-2011 17:00 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 8 : 0 RIVER PLATE Γήπεδο 6Α | map
  17-04-2011 17:00 JSS JUNIOR 5 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 6Β | map

Προημιτελικοί 18-04-2011 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Α) 0 : 2 ΑΕΛ Γήπεδο 6Β | map
  18-04-2011 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 0 ARSENAL OLYMPICO Γήπεδο 6Α | map
  18-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 1 : 5 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 6Α | map
  18-04-2011 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 2 : 4 JSS JUNIOR Γήπεδο 6Β | map

Ημιτελικοί 18-04-2011 16:00 ΑΕΛ - : - JSS JUNIOR Γήπεδο 6Β | map
  18-04-2011 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 2 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 6Α | map

Τελικός 19-04-2011 16:00 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 0 ΑΕΛ Γήπεδο 6Β | map

1999 Group A-F

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 1 0 14 - 4 10 14 4 7
2 JSS JUNIOR 3 1 1 1 9 - 8 1 9 8 4
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 3 1 0 2 7 - 17 -10 7 17 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 3 0 2 1 8 - 9 -1 8 9 2

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Α) 3 3 0 0 8 - 0 8 8 0 9
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3 2 0 1 5 - 4 1 5 4 6
3 ΠΑΕΕΚ 3 1 0 2 7 - 6 1 7 6 3
4 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 0 0 3 3 - 13 -10 3 13 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 3 0 0 31 - 2 29 31 2 9
2 RIVER PLATE 3 2 0 1 19 - 16 3 19 16 6
3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 3 1 0 2 7 - 19 -12 7 19 3
4 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Β) 3 0 0 3 2 - 22 -20 2 22 0

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 3 0 0 15 - 3 12 15 3 9
2 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 1 1 1 13 - 4 9 13 4 4
3 NOUEVO CAMPO 3 1 1 1 11 - 8 3 11 8 4
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 0 0 3 4 - 28 -24 4 28 0

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ARSENAL OLYMPICO 3 3 0 0 30 - 2 28 30 2 9
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 3 2 0 1 13 - 8 5 13 8 6
3 NICOSIA FC 3 1 0 2 9 - 20 -11 9 20 3
4 ΕΝΩΣΙΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 3 0 0 3 3 - 25 -22 3 25 0

Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΛ 3 3 0 0 28 - 5 23 28 5 9
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 2 0 1 25 - 7 18 25 7 6
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 3 1 0 2 9 - 25 -16 9 25 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ 3 0 0 3 5 - 30 -25 5 30 0
sponsors-banner