technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • cyprus-elite-players-camp-2013
Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Σκάουτερ «οργώνουν» το Τουρνουά Αγίας Νάπας

Σκάουτερ «οργώνουν» το Τουρνουά Αγίας Νάπας

Δεκάδες σκάουτερ από Κύπρο και εξωτερικό θα μεταβούν στην Αγ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2011 AGE 2000
Print
Σάββατο 16-04-2011 09:00 ΠΑΕΕΚ 2 : 13 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 10Α | map
  16-04-2011 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) 2 : 5 SELESAO Γήπεδο 10Β | map
  16-04-2011 09:00 JSS JUNIOR 4 : 2 ΟΡΜΗΔΕΙΑ Γήπεδο 9Α | map
  16-04-2011 09:00 RIVER PLATE 1 : 17 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 10:00 ATHLETICO F.A. 11 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 10Α | map
  16-04-2011 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 0 : 2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 9Α | map
  16-04-2011 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 2 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 10Β | map
  16-04-2011 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 1 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 11:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 0 : 6 TRUDOVYE RESRVI Γήπεδο 10Α | map
  16-04-2011 11:00 ΑΕΛ 6 : 1 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 10Β | map
  16-04-2011 11:00 ARSENAL OLYMPICO 0 : 3 STAR FC Γήπεδο 9Α | map
  16-04-2011 11:00 NICOSIA FC 6 : 3 CAMPUS SPORTIVO Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3 : 3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 10Β | map
  16-04-2011 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Β) Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Α) 2 : 2 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 10Α | map
  16-04-2011 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 6 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 9Α | map
  16-04-2011 15:00 TRUDOVYE RESRVI 0 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 10Α | map
  16-04-2011 15:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) 0 : 6 ΑΕΛ Γήπεδο 10Β | map
  16-04-2011 15:00 ARSENAL OLYMPICO 3 : 5 JSS JUNIOR Γήπεδο 9Α | map
  16-04-2011 15:00 RIVER PLATE 0 : 10 NICOSIA FC Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Α) Γήπεδο 10Α | map
  16-04-2011 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 9Α | map
  16-04-2011 16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 2 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 3 : 16 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 10Β | map
  16-04-2011 17:00 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 7 : 2 SELESAO Γήπεδο 10Β | map
  16-04-2011 17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 2 : 6 ΠΑΕΕΚ Γήπεδο 10Α | map
  16-04-2011 17:00 STAR FC 0 : 1 ΟΡΜΗΔΕΙΑ Γήπεδο 9Α | map
  16-04-2011 17:00 CAMPUS SPORTIVO 1 : 2 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Β) 0 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 9Β | map
  16-04-2011 18:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 5 : 1 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 9Α | map

Κυριακή 17-04-2011 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 0 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 9Β | map
  17-04-2011 09:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 : 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Γήπεδο 10Α | map
  17-04-2011 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Α) 12 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 10Β | map
  17-04-2011 09:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 0 : 11 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 9Α | map
  17-04-2011 10:00 NOUEVO CAMPO 4 : 0 NICOSIA FC Γήπεδο 9Β | map
  17-04-2011 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 13 : 0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 10Α | map
  17-04-2011 10:00 SELESAO 2 : 7 ΑΕΛ Γήπεδο 10Β | map
  17-04-2011 10:00 ΟΡΜΗΔΕΙΑ 6 : 2 ARSENAL OLYMPICO Γήπεδο 9Α | map
  17-04-2011 11:00 CAMPUS SPORTIVO 11 : 0 RIVER PLATE Γήπεδο 10Β | map
  17-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 0 : 3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 9Α | map
  17-04-2011 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Β) 1 : 8 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 9Β | map
  17-04-2011 11:00 JSS JUNIOR 0 : 2 STAR FC Γήπεδο 10Α | map
  17-04-2011 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Α) Γήπεδο 9Β | map
  17-04-2011 12:00 ΠΑΕΕΚ 1 : 9 TRUDOVYE RESRVI Γήπεδο 10Α | map
  17-04-2011 12:00 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) Γήπεδο 10Β | map
  17-04-2011 12:00 ATHLETICO F.A. 6 : 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 9Α | map

Προκρηματικοί 17-04-2011 16:00 ATHLETICO F.A. 1 : 0 ΟΡΜΗΔΕΙΑ Γήπεδο 10Β | map
  17-04-2011 16:00 STAR FC 0 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 9Α | map
  17-04-2011 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 : 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 9Β | map
  17-04-2011 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 : 0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 10Α | map
  17-04-2011 17:00 NICOSIA FC 1 : 0 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 10Β | map
  17-04-2011 17:00 ΑΕΛ 4 : 1 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 9Α | map
  17-04-2011 17:00 NOUEVO CAMPO 2 : 1 TRUDOVYE RESRVI Γήπεδο 9Β | map
  17-04-2011 17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 3 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Α) Γήπεδο 10Α | map

Προημιτελικοί 18-04-2011 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 9Α | map
  18-04-2011 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 : 5 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 9Β | map
  18-04-2011 11:00 NOUEVO CAMPO 1 : 1 NICOSIA FC Γήπεδο 10Β | map
  18-04-2011 11:00 ΑΕΛ 1 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 10Α | map

Ημιτελικοί 18-04-2011 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 4 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 9Α | map
  18-04-2011 16:00 ATHLETICO F.A. 3 : 2 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 9Β | map

Τελικός 19-04-2011 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 0 : 1 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 6Α | map

2000 Group A-G

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 STAR FC 3 2 0 1 5 - 1 4 5 1 6
2 ΟΡΜΗΔΕΙΑ 3 2 0 1 9 - 6 3 9 6 6
3 JSS JUNIOR 3 2 0 1 9 - 7 2 9 7 6
4 ARSENAL OLYMPICO 3 0 0 3 5 - 14 -9 5 14 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 NOUEVO CAMPO 3 3 0 0 23 - 2 21 23 2 9
2 NICOSIA FC 3 2 0 1 16 - 7 9 16 7 6
3 CAMPUS SPORTIVO 3 1 0 2 15 - 8 7 15 8 3
4 RIVER PLATE 3 0 0 3 1 - 38 -37 1 38 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 3 3 0 0 28 - 2 26 28 2 9
2 TRUDOVYE RESRVI 3 2 0 1 15 - 3 12 15 3 6
3 ΠΑΕΕΚ 3 1 0 2 9 - 24 -15 9 24 3
4 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 0 0 3 2 - 25 -23 2 25 0

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΛ 3 3 0 0 19 - 3 16 19 3 9
2 ΑΔΩΝΗΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 2 0 1 14 - 8 6 14 8 6
3 SELESAO 3 1 0 2 9 - 16 -7 9 16 3
4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) 3 0 0 3 2 - 17 -15 2 17 0

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 3 0 0 20 - 2 18 20 2 9
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 2 0 1 9 - 7 2 9 7 6
3 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 3 1 0 2 3 - 16 -13 3 16 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 3 0 0 3 1 - 8 -7 1 8 0

Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 2 0 1 14 - 2 12 14 2 6
2 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 0 1 11 - 4 7 11 4 6
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 2 0 1 7 - 3 4 7 3 6
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Β) 3 0 0 3 1 - 24 -23 1 24 0

Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ATHLETICO F.A. 4 3 1 0 35 - 6 29 35 6 10
2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 4 3 0 1 10 - 9 1 10 9 9
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) (Α) 4 2 1 1 20 - 6 14 20 6 7
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4 0 1 3 4 - 22 -18 4 22 1
5 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 4 0 1 3 8 - 34 -26 8 34 1
sponsors-banner