technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2011 AGE 2002
Print
Σάββατο 16-04-2011 09:00 RIVER PLATE 1 : 2 ΠΥΡΓΑ Γήπεδο 7Δ | map
  16-04-2011 09:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 4 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 7Α | map
  16-04-2011 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 0 : 6 JSS JUNIOR (B) Γήπεδο 7Β | map
  16-04-2011 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 3 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 7Γ | map
  16-04-2011 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 2 : 8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Γ | map
  16-04-2011 10:00 JSS JUNIOR (Α) 0 : 8 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 7Α | map
  16-04-2011 10:00 SELESAO 2 : 8 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 7Δ | map
  16-04-2011 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 0 : 2 ΑΕΛ Γήπεδο 7Β | map
  16-04-2011 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 2 : 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 7Δ | map
  16-04-2011 11:00 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 3 STAR FC Γήπεδο 7Γ | map
  16-04-2011 12:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 0 : 2 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 7Α | map
  16-04-2011 12:00 JSS JUNIOR (Α) 0 : 8 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Α | map
  16-04-2011 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 1 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 7Β | map
  16-04-2011 12:00 ΑΕΛ 2 : 0 JSS JUNIOR (B) Γήπεδο 7Γ | map
  16-04-2011 15:00 SELESAO 1 : 9 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Β | map
  16-04-2011 15:00 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 12 : 1 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. Γήπεδο 7Α | map
  16-04-2011 16:00 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 2 : 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ Γήπεδο 7Β | map
  16-04-2011 16:00 RIVER PLATE 3 : 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Δ | map
  16-04-2011 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 5 : 3 ΠΥΡΓΑ Γήπεδο 7Β | map
  16-04-2011 17:00 STAR FC 5 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 7Δ | map

Κυριακή 17-04-2011 09:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 3 : 2 SELESAO Γήπεδο 7Γ | map
  17-04-2011 09:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 11 : 2 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Α | map
  17-04-2011 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 : 0 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 7Δ | map
  17-04-2011 09:00 ΠΥΡΓΑ 2 : 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Β | map
  17-04-2011 10:00 JSS JUNIOR (B) 2 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 7Β | map
  17-04-2011 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 1 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 7Α | map
  17-04-2011 10:00 ΑΕΛ 3 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 7Β | map
  17-04-2011 10:00 ATHLETICO F.A. 7 : 0 JSS JUNIOR (Α) Γήπεδο 7Α | map
  17-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 4 : 1 RIVER PLATE Γήπεδο 7Δ | map
  17-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 1 : 2 STAR FC Γήπεδο 7Γ | map

Προκρηματικοί 17-04-2011 15:00 STAR FC 1 : 2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 7Δ | map
  17-04-2011 15:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 2 : 0 ΠΥΡΓΑ Γήπεδο 7Α | map
  17-04-2011 16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 0 : 0 JSS JUNIOR (B) Γήπεδο 7Α | map

Προημιτελικοί 18-04-2011 10:00 ATHLETICO F.A. 3 : 0 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER Γήπεδο 7Α | map
  18-04-2011 10:00 ΑΕΛ 4 : 0 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) Γήπεδο 7Δ | map
  18-04-2011 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 7Α | map
  18-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 2 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Δ | map

Ημιτελικοί 18-04-2011 15:00 ATHLETICO F.A. 4 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) Γήπεδο 7Α | map
  18-04-2011 16:00 ΑΕΛ 2 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 7Δ | map

Τελικός 19-04-2011 15:00 ATHLETICO F.A. 1 : 0 ΑΕΛ Γήπεδο 7Α | map

2002 Group A-D

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ATHLETICO F.A. 3 3 0 0 13 - 1 12 13 1 9
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 3 2 0 1 10 - 3 7 10 3 6
3 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 1 0 2 10 - 6 4 10 6 3
4 JSS JUNIOR (Α) 3 0 0 3 0 - 23 -23 0 23 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΕΛ 3 3 0 0 7 - 2 5 7 2 9
2 JSS JUNIOR (B) 3 2 0 1 8 - 2 6 8 2 6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 1 0 2 3 - 9 -6 3 9 3
4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 3 0 0 3 0 - 5 -5 0 5 0

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) 3 2 1 0 21 - 10 11 21 10 7
2 STAR FC 3 2 1 0 10 - 7 3 10 7 7
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ 3 1 0 2 10 - 9 1 10 9 3
4 ARSENAL (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 0 0 3 5 - 20 -15 5 20 0

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 3 0 0 15 - 6 9 15 6 9
2 ΠΥΡΓΑ 3 2 0 1 7 - 7 0 7 7 6
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΜΕΣΟΥ) 3 1 0 2 7 - 11 -4 7 11 3
4 RIVER PLATE 3 0 0 3 5 - 10 -5 5 10 0

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 3 0 0 20 - 3 17 20 3 9
2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ KIDS SOCCER 3 2 0 1 20 - 6 14 20 6 6
3 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C. 3 1 0 2 6 - 22 -16 6 22 3
4 SELESAO 3 0 0 3 5 - 20 -15 5 20 0
sponsors-banner