technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2014

12.04.2014

Time remaining



Countdown
expired
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Ayia Napa Youth Soccer Festival 2011 AGE 2001
Print
Σάββατο 16-04-2011 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 1 : 3 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γήπεδο 13Β | map
  16-04-2011 09:00 ARSENAL OLYMPICO 2 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 13Γ | map
  16-04-2011 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 3 : 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 13Δ | map
  16-04-2011 09:00 ΜΕΑΠ 0 : 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 13Α | map
  16-04-2011 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Β) 1 : 1 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 13Β | map
  16-04-2011 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 2 : 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 13Γ | map
  16-04-2011 10:00 NOUEVO CAMPO 3 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ Γήπεδο 13Δ | map
  16-04-2011 10:00 NICOSIA FC 0 : 6 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γήπεδο 13Α | map
  16-04-2011 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) 2 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 13Β | map
  16-04-2011 11:00 JSS JUNIOR (B) 0 : 3 ΑΕΛ Γήπεδο 13Γ | map
  16-04-2011 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2 : 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Α) Γήπεδο 13Δ | map
  16-04-2011 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 3 : 4 JSS JUNIOR (Α) Γήπεδο 13Α | map
  16-04-2011 12:00 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 1 : 1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ Γήπεδο 13Β | map
  16-04-2011 12:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ 3 : 9 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ Γήπεδο 13Γ | map
  16-04-2011 12:00 NOUEVO CAMPO 0 : 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 13Δ | map
  16-04-2011 12:00 FUN FEVER 5 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 13Α | map
  16-04-2011 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 0 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) Γήπεδο 13Β | map
  16-04-2011 15:00 ΑΕΛ 3 : 0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 13Γ | map
  16-04-2011 15:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 2 : 8 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 13Δ | map
  16-04-2011 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 5 : 1 ΜΕΑΠ Γήπεδο 13Α | map
  16-04-2011 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Α) 10 : 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γήπεδο 13Δ | map
  16-04-2011 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Β) 0 : 4 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 13Β | map
  16-04-2011 16:00 JSS JUNIOR (B) 0 : 3 ARSENAL OLYMPICO Γήπεδο 13Γ | map
  16-04-2011 16:00 FUN FEVER 1 : 1 NICOSIA FC Γήπεδο 13Α | map
  16-04-2011 17:00 JSS JUNIOR (Α) 8 : 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 13Α | map
  16-04-2011 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 1 : 8 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γήπεδο 13Γ | map
  16-04-2011 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 2 : 2 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γήπεδο 13Β | map
  16-04-2011 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6 : 1 ATHLETICO F.A. Γήπεδο 13Δ | map

Κυριακή 17-04-2011 09:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) Γήπεδο 13Β | map
  17-04-2011 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 3 : 0 JSS JUNIOR (B) Γήπεδο 13Γ | map
  17-04-2011 09:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2 : 11 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 13Δ | map
  17-04-2011 09:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 13Α | map
  17-04-2011 10:00 ATHLETICO F.A. 4 : 4 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 13Β | map
  17-04-2011 10:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 : 0 NOUEVO CAMPO Γήπεδο 13Γ | map
  17-04-2011 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 8 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ Γήπεδο 13Δ | map
  17-04-2011 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 11 : 1 FUN FEVER Γήπεδο 13Α | map
  17-04-2011 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 0 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 Γήπεδο 13Β | map
  17-04-2011 11:00 ARSENAL OLYMPICO 2 : 1 ΑΕΛ Γήπεδο 13Γ | map
  17-04-2011 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Α) 9 : 1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 13Δ | map
  17-04-2011 11:00 ΜΕΑΠ 0 : 7 JSS JUNIOR (Α) Γήπεδο 13Α | map
  17-04-2011 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4 : 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Β) Γήπεδο 13Β | map
  17-04-2011 12:00 NICOSIA FC 0 : 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ Γήπεδο 13Α | map

Προκρηματικοί 17-04-2011 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2 : 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 13Δ | map
  17-04-2011 15:00 ARSENAL OLYMPICO 2 : 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC Γήπεδο 13Α | map
  17-04-2011 15:00 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1 : 5 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) Γήπεδο 13Β | map
  17-04-2011 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Α) 2 : 2 ΑΕΛ Γήπεδο 13Γ | map
  17-04-2011 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5 : 2 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) Γήπεδο 13Δ | map
  17-04-2011 16:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 14 : 1 FUN FEVER Γήπεδο 13Α | map
  17-04-2011 16:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 8 : 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ Γήπεδο 13Β | map
  17-04-2011 16:00 JSS JUNIOR (Α) 6 : 2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) Γήπεδο 13Γ | map

Προημιτελικοί 18-04-2011 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 1 : 0 ΑΕΛ Γήπεδο 13Α | map
  18-04-2011 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 2 : 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) Γήπεδο 13Β | map
  18-04-2011 11:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 0 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 13Β | map
  18-04-2011 11:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 : 1 JSS JUNIOR (Α) Γήπεδο 13Α | map

Ημιτελικοί 18-04-2011 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 0 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γήπεδο 13Α | map
  18-04-2011 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 2 : 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 13Β | map

Τελικός 19-04-2011 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 2 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γήπεδο 7Β | map

2001 Group A-G

Group A

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 JSS JUNIOR (Α) 3 3 0 0 19 - 5 14 19 5 9
2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ 3 1 1 1 11 - 8 3 11 8 4
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SPOLJARIC 3 1 1 1 10 - 11 -1 10 11 4
4 ΜΕΑΠ 3 0 0 3 1 - 17 -16 1 17 0

Group B

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3 2 1 0 8 - 4 4 8 4 7
2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Γ) 3 1 1 1 4 - 5 -1 4 5 4
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1619 3 1 0 2 2 - 4 -2 2 4 3
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 0 2 1 4 - 5 -1 4 5 2

Group C

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ARSENAL OLYMPICO 3 3 0 0 7 - 2 5 7 2 9
2 ΑΕΛ 3 2 0 1 7 - 2 5 7 2 6
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Α) 3 1 0 2 4 - 5 -1 4 5 3
4 JSS JUNIOR (B) 3 0 0 3 0 - 9 -9 0 9 0

Group D

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Α) 3 2 1 0 21 - 4 17 21 4 7
2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3 2 1 0 21 - 6 15 21 6 7
3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (Β) 3 0 1 2 6 - 20 -14 6 20 1
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3 0 1 2 6 - 24 -18 6 24 1

Group E

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3 3 0 0 25 - 2 23 25 2 9
2 FUN FEVER 3 1 1 1 7 - 14 -7 7 14 4
3 NICOSIA FC 3 0 2 1 1 - 7 -6 1 7 2
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ 3 0 1 2 3 - 13 -10 3 13 1

Group F

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3 2 1 0 11 - 2 9 11 2 7
2 ARSENAL (ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ) 3 1 2 0 9 - 5 4 9 5 5
3 ATHLETICO F.A. 3 0 2 1 6 - 11 -5 6 11 2
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ) (Β) 3 0 1 2 1 - 9 -8 1 9 1

Group G

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Goals score Goals conceded Points
1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 3 3 0 0 15 - 5 10 15 5 9
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΛΑΡΝΑΚΑΣ) 3 2 0 1 13 - 6 7 13 6 6
3 NOUEVO CAMPO 3 1 0 2 3 - 6 -3 3 6 3
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΜ 3 0 0 3 6 - 20 -14 6 20 0
sponsors-banner