technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • 2nd-cyprus-elite-camp-photos
  • anysf-photos
Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Ατόφιο ταλέντο εντόπισαν οι Άγγλοι σκάουτερ

Διαβατήριο για μετάβαση στο Λονδίνο και δοκιμές το προσεχές ... Read more

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Print

Πως προκρίνονται οι ομάδες στην επόμενη φάση του Τουρνουά 2013

ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1997

2 ΟΜΙΛΟΙ Χ 3 ΟΜΑΔΕΣ
2 ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ Α΄ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ
ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ.
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ 4 ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΟΠΩΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ

  • ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/04

1. Α2 VS B3 | ΓΗΠ 10 ΩΡΑ 17:45-19:00    
2. B2 VS A3 | ΓΗΠ 13 ΩΡΑ 17:45-19:00   

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

1. Α1 VS (ΝΙΚΗΤΗ ΜΠΑΡΑΖ B2 VS A3) | ΓΗΠ ΚΟΙΝ ΩΡΑ 10:00-11:15
2. Β1 VS (ΝΙΚΗΤΗ ΜΠΑΡΑΖ Α2 VS B3) | ΓΗΠ ΚΟΙΝ ΩΡΑ 11:15-12:30

Η ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΡΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΟΥΝ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΟΠΟΤΑΝ ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΧΘΕΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ.

  • ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΟΙΝ. ΣΤΑΔΙΟ 17:00

ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1998

2 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

1.A1 VS  B2 | ΓΗΠ 1 ΩΡΑ 12:30   
2.B1 VS  A2 | ΓΗΠ 2 ΩΡΑ 12:30   

  • ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΗΠ Ν.1 16:00

ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1999

5 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΕΝΤΕ 1ΕΣ ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΣΥΝ ΑΚΟΜΑ 3 ΟΜΑΔΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΑΠΟ ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 5 ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΣΤΗ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ 3Ης ΑΠΟ ΤΟΥΣ 5 ΟΜΙΛΟΥΣ.

ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:
ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΗΡΩΣΗ (19,30 ΠΕΡΙΠΟΥ) ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ 1 ΑΠΟ ΤΙΣ 5 (2ΕΣ ) ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΘΑ ΚΛΗΡΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ 3Η ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ 4 2ΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ.
   
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ | ΓΗΠ 5.   ΩΡΑ 9:00   
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ | ΓΗΠ.11  ΩΡΑ 9:00   
3ος ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ | ΓΗΠ.14  ΩΡΑ 9:00   

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:
ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΗΡΩΣΗ (10,45 ΠΕΡΙΠΟΥ) ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ 3 ΑΠΟ ΤΙΣ 5 (1ΕΣ ) ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΘΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΜΕ 1 ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ 2 1ΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.
ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Α ΦΑΣΗΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.  

1ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ | ΓΗΠ 5     ΩΡΑ 15:30       
2ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ | ΓΗΠ 11   ΩΡΑ 15:30        
3ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ | ΓΗΠ 5     ΩΡΑ 16:45        
4ος ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ | ΓΗΠ 11   ΩΡΑ 16:45       

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:
ΝΙΚΗΤΕΣ 1ΟΥ ΜΕ 3ΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ | ΓΗΠ. 1   ΩΡΑ 9:30   
ΝΙΚΗΤΕΣ 2ΟΥ ΜΕ 4ΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ | ΓΗΠ. 2   ΩΡΑ 9:30   

  • ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΗΠ Ν.2 16:00

ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2000

7 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΡΙΤΕΣ . ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΡΙΤΟΥΣ. ΟΙ 5 ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΘΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΜΕ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ.

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 1 | ΩΡΑ 10:00-11:15 ΓΗΠΕΔΟ 1
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 2 | ΩΡΑ 10:00-11:15 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 3 | ΩΡΑ 10:00-11:15 ΓΗΠΕΔΟ 10
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 4 | ΩΡΑ 10:00-11:15 ΓΗΠΕΔΟ 13
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 5 | ΩΡΑ 11:15-12:30 ΓΗΠΕΔΟ 1
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 6 | ΩΡΑ 11:15-12:30 ΓΗΠΕΔΟ 2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 7 | ΩΡΑ 11:15-12:30 ΓΗΠΕΔΟ 10
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 8 | ΩΡΑ 11:15-12:30 ΓΗΠΕΔΟ 13

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 16:15-17:30 ΓΗΠΕΔΟ 1
2. ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 16:15-17:30 ΓΗΠΕΔΟ 2
3. ΝΙΚΗΤΗΣ #5 VS ΝΙΚΗΤΗ #7 | ΩΡΑ 16:15-17:30 ΓΗΠΕΔΟ 10
4. ΝΙΚΗΤΗΣ #6 VS ΝΙΚΗΤΗ #8 | ΩΡΑ 16:15-17:30 ΓΗΠΕΔΟ 13

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 5
ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 11

  • ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ)

ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 16:00


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001

8 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16.

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 1 | A1 VS B2 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 6Α 
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 2 | B1 VS A2 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 6Β 
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 3 | C1 VS D2 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 12Α
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 4 | D1 VS C2 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 12Β
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 5 | E1 VS F2 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 6Α
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 6 | F1 VS Ε2 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 6Β
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 7 | G1 VS H2 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 12Α
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 8 | HΙ VS G2  | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 12Β

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 6Α
2. ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 6Β
3. ΝΙΚΗΤΗΣ #5 VS ΝΙΚΗΤΗ #7 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 12Α
4. ΝΙΚΗΤΗΣ #6 VS ΝΙΚΗΤΗ #8 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 12Β

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 6Α
ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 6Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ)

ΓΗΠΕΔΟ 6Α ΩΡΑ 16:00


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2002

8 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16.

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 1 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 8Α  A1 VS B2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 2 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 8Β  B1 VS A2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 3 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 9Α C1 VS D2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 4 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 9Β D1 VS C2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 5 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 8Α E1 VS F2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 6 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 8Β F1 VS E2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 7 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 9Α G1 VS H2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 8 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 9Β HΙ VS G2

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 8Α
2. ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 8Β
3. ΝΙΚΗΤΗΣ #5 VS ΝΙΚΗΤΗ #7 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 9Α
4. ΝΙΚΗΤΗΣ #6 VS ΝΙΚΗΤΗ #8 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 9Β

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 9Α
ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 9Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ)

ΓΗΠΕΔΟ 9Α ΩΡΑ 16:00


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2003

7 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 1 ΟΜΙΛΟΣ Χ 5 ΟΜΑΔΕΣ (8 ΟΜΙΛΟΙ / ΣΥΝΟΛΟ 33 ΟΜΑΔΕΣ)
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16.

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 1 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Α | A1 VS B2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 2 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Β | B1 VS A2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 3 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Γ | C1 VS D2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 4 | ΩΡΑ 10:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Δ | D1 VS C2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 5 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Α | E1 VS F2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 6 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Β | F1 VS E2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 7 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Γ | G1 VS H2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 8 | ΩΡΑ 11:00  ΓΗΠΕΔΟ 7Δ | HΙ VS G2

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 7Α
2. ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 7Β
3. ΝΙΚΗΤΗΣ #5 VS ΝΙΚΗΤΗ #7 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 7Γ
4. ΝΙΚΗΤΗΣ #6 VS ΝΙΚΗΤΗ #8 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 7Δ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 7Α
ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 7Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ)

ΓΗΠΕΔΟ 7Α ΩΡΑ 16:00


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2004

7 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΡΙΤΕΣ . ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ 2 ΠΡΩΤΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΡΙΤΟΥΣ. ΟΙ 5 ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΘΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΜΕ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΟΥΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΜΙΛΟ.

  • ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 1:  ΩΡΑ 10:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Α
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 2 : ΩΡΑ 10:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Β
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 3 : ΩΡΑ 10:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Γ
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 4 : ΩΡΑ 10:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Δ
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 5 : ΩΡΑ 11:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Α
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 6 : ΩΡΑ 11:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Β
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 7 : ΩΡΑ 11:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Γ
ΠΑΙΧΝΙΔΙ # 8 : ΩΡΑ 11:00 | ΓΗΠΕΔΟ 4Δ

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 4Α
2. ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 4Β
3. ΝΙΚΗΤΗΣ #5 VS ΝΙΚΗΤΗ #7 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 4Γ
4. ΝΙΚΗΤΗΣ #6 VS ΝΙΚΗΤΗ #8 | ΩΡΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 4Δ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 4Α
ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 4Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ (ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ)

ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 16:00


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005

3 ΟΜΙΛΟΙ Χ 4 ΟΜΑΔΕΣ ΣΥΝ 1 ΟΜΙΛΟΣ Χ 5 ΟΜΑΔΕΣ (ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΙΛΩΝ 4 / ΣΥΝΟΛΟ ΟΜΑΔΩΝ 17)
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΟΙ  ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ.

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

ΠΑΙΧΝΙΔΙ #1 : ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 15Α  | A1 VS B2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ #2 : ΩΡΑ 10:00 ΓΗΠΕΔΟ 15Β  | B1 VS A2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ #3 : ΩΡΑ 11:00 ΓΗΠΕΔΟ 15Α  | C1 VS D2
ΠΑΙΧΝΙΔΙ #3 : ΩΡΑ 11:00 ΓΗΠΕΔΟ 15Β  | D1 VS C2

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ

1. ΝΙΚΗΤΗΣ #1 VS NIKHTH #3 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 15Α
2. ΝΙΚΗΤΗΣ #2 VS ΝΙΚΗΤΗ #4 | ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 15Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΗΠ. 15Α ΩΡΑ 16:00


ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2006

2 ΟΜΙΛΟΙ Χ 5 ΟΜΑΔΕΣ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ) ΩΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ:

A1 VS B2 | ΓΗΠ 15Γ ΩΡΑ 10:00   
B1 VS A2 | ΓΗΠ 15Γ ΩΡΑ 11:00   

  • ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΓΗΠ Ν.15Γ ΩΡΑ 16:00

sponsors-banner