technoratiContact Soccerworld facebook youtubeWatch us on Youtube
  • cyprus-elite-players-camp-2013
Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Τα μεγάλα "κανόνια" του 12ου Τουρνουά Αγίας Νάπας

Όπως κάθε μεγάλη διοργάνωση αναδεικνύει νέους πρωταγωνιστές ... Read more

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Οι νικητές στο 12ο Τουρνουά Αγίας Νάπας 2013

Εννιά διαφορετικές ακαδημίες και σωματεία κέρδισαν τις δέκα ... Read more

Σκάουτερ «οργώνουν» το Τουρνουά Αγίας Νάπας

Σκάουτερ «οργώνουν» το Τουρνουά Αγίας Νάπας

Δεκάδες σκάουτερ από Κύπρο και εξωτερικό θα μεταβούν στην Αγ... Read more

Print

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Δευτέρας 9-4-2012

Ηλικιακή Κατηγορία 1996

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : γήπεδο 13 | ώρα 09:00 | ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ vs ΕΝΠ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : γήπεδο 13 | ώρα 10:15 | ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΑΕΛ

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Κοινοτικό Στάδιο | ώρα 17:00

Ηλικιακή Κατηγορία 1997

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : γήπεδο 1 | ώρα 09:00 | ΑΝΑΓ. ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ vs ΧΑΛΚΑΝΩΡΑΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : γήπεδο 2 | ώρα 09:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ vs ΑΚΑΔ. 1619
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : γήπεδο 1 | ώρα 10:15 | ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ vs ΔΟΞΑ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : γήπεδο 2 | ώρα 10:15 | ΠΑΕΕΚ vs ΟΣΦΠ-ΑΟΑΝ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 15:30 | γήπεδο 1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 15:30 | γήπεδο 2

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 1 | ώρα 16:30

Ηλικιακή Κατηγορία 1998

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : γήπεδο 1 | ώρα 11:30 | ΟΜΟΝΟΙΑ vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : γήπεδο 2 | ώρα 11:30 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ vs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : γήπεδο 1 | ώρα 12:45 | ΟΣΦΠ ΑΟΑΝ vs ΟΣΦΠ ΠΑΦΟΥ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : γήπεδο 2 | ώρα 12:45 | ΑΚΑΔ. ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗ vs ΕΝΠ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 16:45 | γήπεδο 1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 16:45 | γήπεδο 2

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 2 | ώρα 16:30

Ηλικιακή Κατηγορία 1999

  • ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ - Δευτέρα 9/4/2012

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ 1 : Γήπεδο 5 | ώρα 9:00: MUNDIALITO VS ΑΚΑΔ. PREMIER
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ 2 : Γήπεδο 11 | ώρα 9:00: ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Λ/ΣΟΥ VS ΠΑΕΕΚ
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ 3 : Γήπεδο 14 | ώρα 9:00: ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ VS ΑΕΠ

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

Τα ζευγάρια των προημιτελικών θα βγουν μετά από κλήρωση (Δευτέρα - 10:45 περίπου) στη γραμματεία, παρουσία των ενδιαφερομένων, στην όποια 3 από τις πέντε πρώτες των ομίλων θα κληρωθούν με μια από τους νικητές των μπαράζ. Οι υπόλοιπες 2 πρώτες ομάδες θα αγωνιστούν μεταξύ τους.

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : γήπεδο 5 | ώρα 15:30
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : γήπεδο 11 | ώρα 15:30
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : γήπεδο 5 | ώρα 16:45
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : γήπεδο 11 | ώρα 16:45

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 09:30 | γήπεδο 5
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 09:30 | γήπεδο 11

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 5 | ώρα 16:30

Ηλικιακή Κατηγορία 2000

  • Φάση των 16 - Δευτέρα 9/4/2012

ΑΓΩΝΑΣ 1 : ώρα 10:00 | Γήπεδο 6A: SPOLIARIC VS ΑΣΙΛ
ΑΓΩΝΑΣ 2 : ώρα 10:00 | Γήπεδο 6B: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ VS ΑΝ. ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΓΩΝΑΣ 3 : ώρα 10:00 | Γήπεδο 12A: ΟΣΦΠ ΠΑΦΟΥ VS JUNIOR- ΔΙΓΕΝΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ 4 : ώρα 11:00 | Γήπεδο 12B: ΟΜΟΝΟΙΑ(Β) VS ΟΡΜΗΔΕΙΑ
ΑΓΩΝΑΣ 5 : ώρα 11:00 | Γήπεδο 6A: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS ΟΣΦΠ Λ/ΣΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ 6 : ώρα 11:00 | Γήπεδο 6B: FIRST TOUCH VS ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ 7 : ώρα 11:00 | Γήπεδο 12A:CAMPUS SPORTIVO VS ΑΚΑΔ. 1619
ΑΓΩΝΑΣ 8 : ώρα 10:00 | Γήπεδο 12A:ΟΜΟΝΟΙΑ(Α) VS NICOSIA FC

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 1 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 3 | ώρα 16:00 | γήπεδο 6A
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 2 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 4 | ώρα 16:00 | γήπεδο 6B
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 5 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 7 | ώρα 16:00 | γήπεδο 12Α
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 6 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 8 | ώρα 16:00 | γήπεδο 12Β

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Τρίτη 10/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 10:00 | γήπεδο 6A
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 10:00 | γήπεδο 6Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 6Α | ώρα 16:00

Ηλικιακή Κατηγορία 2001

  • Φάση των 16 - Δευτέρα 9/4/2012

ΑΓΩΝΑΣ 1 : ώρα 10:00 | γήπεδο 9A: NIKKI FA VS ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ 2 : ώρα 10:00 | γήπεδο 9B: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ VS ΠΥΡΓΑ FC
ΑΓΩΝΑΣ 3 : ώρα 10:00 | γήπεδο 10A: ΟΣΦΠ Λ/ΣΙΑΣ VS CAMPUS SPORTIVO
ΑΓΩΝΑΣ 4 : ώρα 10:00 | γήπεδο 10B:NOYEBO CAMPO VS FIRST TOUCH
ΑΓΩΝΑΣ 5 : ώρα 11:00 | γήπεδο 9A: JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ VS ΟΣΦΠ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ 6 : ώρα 11:00 | γήπεδο 9B: ΟΜΟΝΟΙΑ Α ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΓΩΝΑΣ 7 : ώρα 11:00 | γήπεδο 10A: CITY ACADEMY VS ΑΕΠ
ΑΓΩΝΑΣ 8 : ώρα 11:00 | γήπεδο 10B: ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ VS FUN FEVER

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 1 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 3 | ώρα 16:00 | γήπεδο 9A
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 2 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 4 | ώρα 16:00 | γήπεδο 9B
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 5 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 7 | ώρα 16:00 | γήπεδο 10Α
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 6 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 8 | ώρα 16:00 | γήπεδο 10Β

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Τρίτη 10/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 10:00 | γήπεδο 9A
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 10:00 | γήπεδο 9Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 10Α | ώρα 16:00

Ηλικιακή Κατηγορία 2002

  • Φάση των 16 - Δευτέρα 9/4/2012

ΑΓΩΝΑΣ 1 : ώρα 10:00 | γήπεδο 7A: PARALIMNI KIDS SOCCER VS RIVER PLATE
ΑΓΩΝΑΣ 2 : ώρα 10:00 | γήπεδο 7B: ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ VS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Λ/ΣΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ 3 : ώρα 10:00 | γήπεδο 7Γ: JUNIOR- ΔΙΓΕΝΗΣ VS BEIRUT FA
ΑΓΩΝΑΣ 4 : ώρα 10:00 | γήπεδο 7Δ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ 5 : ώρα 11:00 | γήπεδο 7A:SPOLIARIC VS ΠΥΡΓΑ FC
ΑΓΩΝΑΣ 6 : ώρα 11:00 | γήπεδο 7B:ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ VS ΟΣΦΠ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΓΩΝΑΣ 7 : ώρα 11:00 | γήπεδο 7Γ:ΟΣΦΠ ΑΜ/ΣΤΟΥ VS OΣΦΠ Λ/ΣΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ 8 : ώρα 11:00 | γήπεδο 7Δ:ΕΝΠ VS ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 1 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 3 | ώρα 16:00 | γήπεδο 7A
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 2 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 4 | ώρα 16:00 | γήπεδο 7B
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 5 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 7 | ώρα 16:00 | γήπεδο 7Γ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 6 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 8 | ώρα 16:00 | γήπεδο 7Δ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Τρίτη 10/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 10:00 | γήπεδο 7A
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 10:00 | γήπεδο 7Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 7Α | ώρα 16:00

Ηλικιακή Κατηγορία 2003

  • Φάση των 16 - Δευτέρα 9/4/2012

ΑΓΩΝΑΣ 1 : ώρα 10:00 | γήπεδο 4A : FUN FEVER VS KIDS SOCCER ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ 2 : ώρα 11:00 | γήπεδο 4B: ΟΜΟΝΟΙΑ VS ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ 3 : ώρα 10:00 | γήπεδο 4Γ: ARSENAL VS ΟΣΦΠ Λ/ΣΙΑΣ
ΑΓΩΝΑΣ 4 : ώρα 10:00 | γήπεδο 4Δ: ΟΣΦΠ Λ/ΣΟΥ VS ΟΣΦΠ ΑΜ/ΣΤΟΥ
ΑΓΩΝΑΣ 5 : ώρα 11:00 | γήπεδο 4A: ΟΣΦΠ ΛΑΡ A’ VS CAMPIONE
ΑΓΩΝΑΣ 6 : ώρα 11:00 | γήπεδο 4Δ: JUNIOR ΔΙΓΕΝΗΣ VS YOUNG STARS
ΑΓΩΝΑΣ 7 : ώρα 11:00 | γήπεδο 4Γ: SPOLIARIC VS CITY ACADEMY
ΑΓΩΝΑΣ 8 : ώρα 10:00 | γήπεδο 4Β: PARALIMNI KIDS SOCCER VS ΑΝΑΓ. ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 1 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 3 | ώρα 16:00 | γήπεδο 4A
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 2 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 4 | ώρα 16:00 | γήπεδο 4B
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 5 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 7 | ώρα 16:00 | γήπεδο 4Γ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : Νικητής ΑΓΩΝΑ 6 vs Νικητή ΑΓΩΝΑ 8 | ώρα 16:00 | γήπεδο 4Δ

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Τρίτη 10/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 10:00 | γήπεδο 4A
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 10:00 | γήπεδο 4Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 4Α | ώρα 16:00

Ηλικιακή Κατηγορία 2004

  • ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ - Δευτέρα 9/4/2012

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ : γήπεδο 15Α | ώρα 10:00: JUNIOR AC. B’ VS ΟΣΦΠ ΛΑΡΝ.
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ : γήπεδο 15Β | ώρα 10:00:ΟΣΦΠ ΑΜΜ VS NEA ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜ.

Τα ζευγάρια των προημιτελικών θα βγουν μετά από κλήρωση (Δευτέρα - 11:30 περίπου) στη γραμματεία παρουσία των ενδιαφερομένων.
Οι 2 νικητές των αγώνων μπαράζ θα κληρωθούν να αγωνιστούν με 2 πρώτες.
Η εναπομείναντα πρώτη θα κληρωθεί με μία εκ των 3 δεύτερων και οι 2 δεύτερες που απομένουν θα αγωνιστούν μεταξύ τους.

  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Δευτέρα 9/4/2012

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : ώρα 15:00 | γήπεδο 15A
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : ώρα 15:00 | γήπεδο 15B
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 3 : ώρα 16:00 | γήπεδο 15Α
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 4 : ώρα 16:00 | γήπεδο 15Β

  • ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Τρίτη 10/4/2012

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 1 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 3 | ώρα 10:00 | γήπεδο 15A
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 : Νικητής ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 2 vs Νικητή ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΥ 4 | ώρα 10:00 | γήπεδο 15Β

  • ΤΕΛΙΚΟΣ - Τρίτη 10/4/2012 | Γήπεδο 15Α | ώρα 16:00

 

sponsors-banner